Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
20eves lany vagyok, 26 eves a srac, egyutt dolgoztunk, lefekudtunk egymassal, de senki nem tudott rola, o azthitte van valakim, es mikor megtudta hogy nincs elkezdett meg furabban viselkedni. Baratok vagyumk, megis sok mimdent megtettem nekem amit egy kozos baratnonknem nem, pedig ot regebb ota ismeri, es joba is vannak, szinte testverek. Miutan lefekudtunk, en nem tudtam hova tenni a viselkedeset, hol kozeledett hol pefig ellokott magatol, ezert mondtam neki hogy inkabb hagyjuk sz egeszet. Most ugyanigy viselkedik, csak meg idegeditobb... En ugyerzem , hogy bele szerettem, nrm is kicsit. De a volt baratnoje csunyan helyben hagyta es meg mindig ezt hevergeti kifele, bar szerintem ez nem teljesen igaz... Minden nap beszelunk, es egyszeruen nem tudom hova tenni a viselkedeset... Valaki valami otlet ?! Normalis valaszokat kerek, legyszives.

2016. okt. 16. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesirasi hibakert es az ekezet hianya miatt is !!
2016. okt. 16. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor mondtas haggyàtok az egèszet akkor megindokoltad? Mivel? Nagyon gyenge féltékennyé tétel....beszélgetés közben emlìtsd meg, hogy valaki udvarolgat neked...
2016. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azzal, hogy en tudni szerettem volna hogy most mi legyen, mert o kezdemenyezett, de elmondasa szerint, nem feltetlen a szexrol szolt ez az egesz, es mikor mrgkerdeztem hogy megis mirol, azt valaszolta nem tudja. Miutan lefekudtunk akkor is beszeltunk errol es mondta hogy nem tudja mi legyen, en pedig erre mondtam hogy akkor hagyjuk.
2016. okt. 16. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja , es mikor lefekudtunk akkor tudta hogy nincs senkim, utana gondolta ezt valamiert .
2016. okt. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!