Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képes egy pasi energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes egy pasi energiát fektetni abba, hogy kerülgessen egy nőt hosszú időn keresztül, de konkrétan nem közeledik felé?

Figyelt kérdés

Én meg megpróbáltam nyitni, de még köszönni sem bír.Mi ez az elmebetegség? Tiszta feszült a közelemben,de még haverkodni sem mer.Azt látom rajta, hogy nem egy csajozó gép,de ennyire pipogya legyen valaki úgy kb.30 évesen:(

Az zavar a legjobban, hogy a fenébe sem tudom elküldeni, pedig már igen nagy kedvem lenne hozzá.



2017. márc. 3. 09:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
54%
Semmi olyan konkrétumot nem írtál le,amiből azt lehetne leszűrni,hogy bejössz neki,vagy hogy kerülget.Ha napi nyolc órából minimum egyet körülötted lebzselne,azt mondanám,oké.Ha bizalmas viszonyban lennétek,oké.Így viszont te tűnsz hülyének,már bocs.Semmi nem utal arra,hogy tetszel neki,vagy hogy jogos a sértődöttséged.
2017. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!