Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért képes egy pasi energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért képes egy pasi energiát fektetni abba, hogy kerülgessen egy nőt hosszú időn keresztül, de konkrétan nem közeledik felé?

Figyelt kérdés

Én meg megpróbáltam nyitni, de még köszönni sem bír.Mi ez az elmebetegség? Tiszta feszült a közelemben,de még haverkodni sem mer.Azt látom rajta, hogy nem egy csajozó gép,de ennyire pipogya legyen valaki úgy kb.30 évesen:(

Az zavar a legjobban, hogy a fenébe sem tudom elküldeni, pedig már igen nagy kedvem lenne hozzá.



2017. márc. 3. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem születik mindenki amorózónak, Don Jóskának vagy Juan Carlos de la Machónak. Meglepő az indulat, ami a leírásodban van, pedig egyszerűen csak ilyen természetű az úriember, nem kéne rá haragudnod, lehet, hogy értékes ember, csak nem tudja felszínre hozni. Nem tartod egy kicsit sem aranyosnak, hogy a közeledben így leblokkol? Ez abszolút nincs rád hatással?


Nagyon nagy hiba lenne a "fenébe elküldeni", mert bunkó nem volt veled, nem érdemelné meg ezt. Próbálj beszélgetést kezdeményezni vele - gondolom, a természete miatt, mint férfi, úgysem érdekelne, de lehet, hogy egy jó kis barátság kialakulhatna, az meg többet ér adott esetben egy kapcsolatnál.

2017. márc. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én ezt most nem igazán értem... nem közeledik, nem is köszön, nem haverkodik... akkor meg miért kellene elküldeni a fenébe????!!!!! Ennek az egésznek semmi értelme!
2017. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem igazán értem.Akkor most közeledik vagy nem tud köszönni sem?Az nem lehet h nem akar semmit csak kedves?
2017. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Bal lábbal keltél kedves Kérdező!


Te úgy gondolod, hogy bejössz egy pasinak, de nincs így és idegesít, hogy nem lép?

2017. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na szóval, ha mindig körülöttem bolyong, meg bámul,meg mosolyog.....akkor nem akar semmit,akkor pedig egy elmebeteg akit kezelni kellene nem?
2017. márc. 3. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Ez így??? Mondjuk egy helyen dolgoztok, nem lehet másik varosba, ha közeledbe köti a munkája. A közelbe laktok és egy időben jártok melóba, haza, megint csak látod sokat. Amit kiírtál nem sok értelmét látom.
2017. márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te erted felre es semmit nem akar, te latsz bele tobbet.
2017. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Sztem is félreértés.
2017. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Huhh, kérdező, jó, hogy szólsz.


mindig körülöttem bolyong- tehát, ha egy irodában dolgozom a kollégámmal és elmegyek előtte, akkor körülötte bolyongok..


meg bámul... kérdezek valamit tőle,beszélek hozzá és ránézek, ergo bámulom.


meg mosolyog... ha még kedves is vagyok és rámosolygok, mert általában jó, ha jó a hangulat az irodában, ezek mellé, akkor már menjek is és kezeltessem magam?


Ne adj isten még beszélgetek is a kollégámmal, ő is azt hiheti, hogy rámozdultam?


Jaj, istenem! Akkor a kolléganőim is azt hiszik, hogy leszbi vagyok, csak nem lépek feléjük sem?


:o

2017. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Egyáltalán hol, milyen kontextusban találkoztok? Lehet csak te látsz bele dolgokat és nem is jössz be neki. De a természeted alapján én se mennék oda hozzád... :p
2017. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!