Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30-40-es pasik miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-40-es pasik miért nem értik meg, hogy a nem az nemet jelent? 20/L

Figyelt kérdés
Miért tukmálni magukat,győzködni,hogy milyen jól járnék velük,pénzt ajánlani,manipulálni ?Miért nem lehet megérteni,hogy nem kérek belőlük és tovább állni?

2017. febr. 28. 17:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert jogukban áll felpróbálni téged kérdező. Nincs apelláta.
2017. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer valaki azt az "okosságot" mondta nekem, hogy ha egy nő nemet mond, az azt jelenti hogy talán, ha pedig talánt mond, azt azt hogy igen. Ezzel feltehetően azt akarta mondani, hogy a legtöbb nő ledumálható a lábáról, csak megfelelő szöveg hozzá...
2017. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Egy olyan pasi aki az apám lehetne nyílván nem fog ledumálni sehonnan...
2017. febr. 28. 18:35
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

#11


A kérdezőnek meg joga van nem "felöltözni".Itt sincs apelláta.

2017. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom. És azt sem, miért győzködnek, hogy a kor nem számít. Miért nem lehet felfogni, ha valaki NEM TUD vonzódni idősebb korosztályhoz? Igen, én is kizártam őket ismerkedésnél, mert NEM VONZ.

Pedig kicsit idősebn vagyok, mint a kérdező.

2017. febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Nem hinném, hogy egy 30 éves férfi az apád lehetne, de ha igen, furcsa család lehet a tiétek. Egy igazi nő egy szavából érti a férfi, ha kotródnia kell. Tanulgasd még kicsit a női szerepet.
2017. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%

Juj milyen jó kérdés ez is. Ja nem.


Azért nem értjük mert a férfiak a Marsról jöttek, a nők pedig a Vénuszról. Ezt egy filmben hallottam. Mars nicht sprechen Vénusz.

2017. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
És egy 27 éves férfi is sok?
2017. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%

Mert azt hiszik attol mert kijott rajtuk ket osz hajszal, ok maris ellenallhatatlan sarmos ferfiak lettek, aztan olvastak valami ferfimagazinban, Mens Health vagy hasonlo, hogy a nok buknak az idosebbekre, illetve amit az elozo valaki irt, valoszinuleg azt is valami ragados szerencsetlen ferfi talalta ki, hogy a noknek a nem az talant jelent... Nem, a nem az NEMET jelent. Kozben meg a legtobb fiatal lanynak egy 40-es pasirol inkabb mar a szottyadt farok es a gusztustalanul logo here jut eszebe :D Elkepzelni sem akarom, hogy nez ki egy 40-es pasi meztelenul, es azt meg plane nem akarnam, hogy infarktust kapjon rajtam szex kozben. Majd ha en is 40-es no leszek es a parom is, mivel egy ev van koztunk, akkor nyilvan mellette kitartok, de fiatal nokent szerencsere sosem kellett idos ferfiakra fanyalodnom.

Nehany lanynal lehet a mulo fiatalsagot kompenzalni penzzel, de ennyi.

2017. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

10. Bizony azok vagytok, ha hallanád a 17-18-20 éves lányokat, hogy miket gondolnak rólatok és hogy hogyan beszélnek a hátatok mögött. Az "undorító, ráncos vén farok" a legenyhébb jelző. Persze, a valóságban nem vagytok azok, csak rossz helyen, rossz korosztályban keresgéltek.


Kérdező, azért nem értik meg, hogy nem kellenek neked, mert vastag az egójuk. Szerintük te nem tudod, hogy mire vágysz és mire van szükséged a boldogsághoz. Ők tudják és majd megmondják neked, "te kis csacsi asszonyállat", hogy milyen jól járnál velük. Ez itt szarkazmus akar lenni, de te legalább érteni fogod. :) Mivel a 30-40-es pasik érzelmileg, emberileg értéktelenek,üresek, azt hiszik, hogy majd a havi keresetük meg a korkülönbségből fakadó elvárt "tisztelet" majd férfivá növeszti a cerka köré nőtt sejthalmazt egy fiatal lányban.

2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!