Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom hozzá ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom hozzá ennyire, ha csak szexelni nem tudnék vele?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, ako többször tudtomra adta, hogy lefeküdne velem. Én közöltem vele, hogy a laza kapcsolat nem menne részemről. Továbbra is csapja a szelet, de tudom, hogy csak kalandozni szeretne, ezt Közölte is velem. Hihetetlenül vonzódom hozzá, találkoznék is vele, hogy megismerjük egymást jobban, de ő csak a szexre hajt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Ha megkapná, amit akar, nem is keresne többet, viszont nekem is megkönnyebbülés lenne, hogy nem kell elfojtanom a vágyaimat.


2017. febr. 28. 12:51
 1/4 anonim válasza:
feküdj le vele, de többet ne várj tőle, mert ezek nem ilyen típusok.
2017. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz feküdni vele,es kívánod,akor mi a kérdés?Engedély kell?Tőlem aztán.Úgyis látja rajtad h Te is akarod,nem hiaba jár a anyakdra.Ha azt látná nagyon nem lesz itt semmi,már reg lekopott volna.
2017. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már pár éve tart ez az egész. Mindig mikor elfelejteném, felbukkan. Csak valahogy többet szeretnék tőle, mint egy dugás.
2017. febr. 28. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már pár éve tart, akkor talán két dugás is meglesz. Igy már jobb?
2017. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!