Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Miért a vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Miért a vékony fiúkhoz vonzódom?

Figyelt kérdés
Teltebb csajként ,miért a vékony fiúkhoz vonzódom, s miért a vékony fiúk tartanak engem vonzónak?

2017. febr. 8. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán mert a kinézeted tökéletesen független attól, hogy a másik nemből kit találsz vonzónak...
2017. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a testalkaton mulik. Atlagos alakom van es nekem is a vekonyak tetszenek. Forditva meg fogalmam sincs kik tartanak vonzonak, volt mar mindenfele :D
2017. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is a vekony fiukhoz vonzodom,igaz en is vekony vagyok igy egyaltalan nem meglepo.

De a te esetedben sem,azert mert teltebb vagy nem kell,hogy a telt pasik tetszenek.

2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg vékony nő vagyok és a mackósabb férfiakhoz vonzódom...na bumm.


Amúgy már egy ideje észrevettem, hogy a - bocsánat a kifejezésért, de - nagyon kövér lányoknak midnig extrém vékony pasijuk van. Legalábbia annyi ilyen párt láttam már ismerettségi körben is meg utcán is. Kicsit vicces lánytány tud lenni néha, de nem ítélek el emiatt senkit.

2017. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a nem normális, ha én kérdeztem volna. :D

30/f

2017. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az egy dolog hogy mi tetszik, a másik az hogy kibe szeretsz bele.
2017. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékony pasi vagyok és szeretem a teltebb csajokat. Most akkor én is furcsa vagyok? :D
2017. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!