Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félnek a nők a nőgyógyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a nők a nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
A minap beszélgettem a barátnőmmel, aki fél éve minden héten halogatja a nőgyógyászhoz menetelt. Most azért nem, mert szőrös a lába. Most azért nem, mert tegnap legyantázta, de ma még tele van piros pöttyökkel a bőre. Most meleg van és nehogy beizzadjon a lába, amit megérezhet a doki. Elgondolkodtam azon, hogy vajon miért halogatják a nők? Mitől félnek? Mi az, ami ciki szerintetek?
2010. máj. 7. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
te szívesen jársz prosztata vizsgálatra?
2010. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán csak alakulóban van valami a dokival,ezért nem akar előtte rossz színben feltűnni :D :P

Amúgy nem lehet,hogy szégyenlős? Vagy korábban volt már nőgyógyásznál?

2010. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

most komolyan... ha egy idegen ilyen műszerekkel nyúlkálna ott lent, meg azon a hülye ágyon kéne feküdni, én is beszarnék :)


15/f

2010. máj. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévhit, hogy a nőgyógyászati vizsgálat nem kellemetlen, de az, és néha még fájdalmas is, fél pucéran, egy vadidegen ember előtt egy asztalon széttett lábakkal feküdni miközben ő nyúlkál benned, nyomkodja a hasad és folyamatosan azt magyarázza, hogy lazítsd el magad (De hogy b*zz), vetkőzésnél, öltözésnél közli, hogy ha lehet gyorsabban. Ettől függetlenül semmi bajom a dokival, évente megyek, de azért nem a legkellemesebb dolog, főleg az előtte való várakozás, legalább úgy izgulok, mintha vizsgázni mennék, pedig nem vagyok már tini és nem is egyszer voltam mégis:). Kísérd el a barátnődet és máris nyugodtabb lesz.
2010. máj. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A barátnő nem beteg, semmi gondja nincs, csak kényelmetlen neki és nem szívesen megy a rendszeres kontrollra. De nem ez a lényeg. A kérdés általános volt, lehetőleg nőkhöz. Az érdekel, ki miért fél a nőgyógyásztól és miért halogatja. Erre válaszoljatok plz.
2010. máj. 8. 01:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem félek, de lusta vagyok, ezért halogatom...
2010. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Istenem..Ki miért fél erre válaszoljatok plz..Basszus nem leírták egy csomóan?Vagy tényleg nem érted?! Te nem félnél ha fém műszerekkel(pl kacsával) vizsgálnának???Nem éreznéd magad kellemetlenül,ha fel kéne feküdnöd,és egy vad idegen a nemi szervednél matatna??Szerintem de...Legalábbis én nagyon..
2010. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A barátnő nem beteg, semmi gondja nincs, csak kényelmetlen neki és nem szívesen megy a rendszeres kontrollra. De nem ez a lényeg. A kérdés általános volt, lehetőleg nőkhöz. Az érdekel, ki miért fél a nőgyógyásztól és miért halogatja. Erre válaszoljatok plz."


Hú b@szki én sem azért járok évente nőgyógyászhoz mert beteg vagyok, amit leírtam az egy rutinvizsgálat, és kenetvétel...még soha semmi bajom nem volt nőgyógyászatilag!!! Nem értem mit nem lehet ezen érteni, kellemetlen az egész, gondold már magad a helyébe. Írjam le neked még1x vagy fel bírod fogni amit már jó páran leírtak itt???

00:42-es voltam

22N

2010. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Valami félreértés van nálatok. Nőből vagyok. Járok nőgyógyászhoz én is. Nekem okom is volt elég, járkálni oda eleget sajnos, később szültem is. Semmi borzadály nincs egy rutinvizsgálatban.

Továbbra is arra vagyok kíváncsi, mi tartja vissza a nőket. Sokaktól hallottam, hogy a szőrös láb miatt képesek tologatni, csak vízfelszín simaságú lábbal vállalják be. Hallottam még olyat is, hogy egy csaj azért nem megy, mert ha arra a székre kell ülnie, attól a póztól lesz egy kis hurka a hasán és ez milyen ciki, inkább le akar fogyni, majd utána elmegy. Ilyen jellegű parákról jöhetnek a válaszok, a többi számomra nem hasznos, pláne a hisztis indulatos válaszok, ami érdemi infót nem ad, csak a nyálverés megy. Kösz.

2010. máj. 9. 13:49
 10/10 anonim ***** válasza:

"Sokaktól hallottam, hogy a szőrös láb miatt képesek tologatni, csak vízfelszín simaságú lábbal vállalják be. Hallottam még olyat is, hogy egy csaj azért nem megy, mert ha arra a székre kell ülnie, attól a póztól lesz egy kis hurka a hasán és ez milyen ciki, inkább le akar fogyni, majd utána elmegy"


Ti most peepshow-ba készültök, vagy sztriptizt akartok táncolni az orvosnak???? miért nem mentek női nőgyógyihoz?... az lenne a normális! hiszen ő tudja mit éreztek, mi a kellemetlen stb amiről a férfi legfeljebb tanulhatott!!! olyan mintha magyarul nem igazán tudó orvosnak magyaráznátok a panaszaitokat...

Vagy tényleg egy idegen férfinak akartok beterpeszteni?

(ez is orvos az is orvos...- de nem ugyanaz azért..)

2011. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!