Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyet egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, aki tegnap este megemlítette, hogy van egy csajszi, aki nagyon bejön neki és pont ugyanolyan a természete, a viselkedése, meg az általa kedvelt dolgok, mint az enyém.

Nekem boldog párkapcsolatom van, félre ne értsétek nem ezért érdekel a dolog, csak nem tudom ezt most, hogy vegyem.

Ezek szerint én is bejönnék neki, vagy mi?

22L 27F


2017. febr. 5. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, de nem biztos, mert lehet, hogy külsőre meg nem jössz be.
2017. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg belsőre a te típusodra bukik, az is lehet, hogy te is tetszettél neki mindig is, csak a barátságotokat értékesebbnek tartotta annál, hogy esetleg ennek a bevallásával tönkretegye. Most talált egy hozzád hasonlót, de vele már talán minden adott ahhoz, hogy kapcsolat alakuljon ki.

De az is lehet, amit az első ír, hogy külsőre sosem voltál az esete, csak emberileg, ezért lettetek barátok.

2017. febr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Ha igazatok van, akkor tényleg elmondható, hogy nagyon jó barátom és nem kell aggódnom, hogy valami ilyesmi tönkre tegye ezt a kapcsolatot. :)

2017. febr. 5. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan lánybarátom, akinek nyíltan megmondtam, hogy az ő gondolkodását, belső tulajdonságait kedvelem a legjobban azok közül a lányok közül, akivel valaha találkoztam. Én titkon szerelmes vagyok belé, de mivel van barátja, ezért nem fogom neki a konkrét érzéseimet bevallani, mert nem akarom, hogy a barátságunk elmenjen ezen. Szerintem bejössz neki, de tisztel annyira, hogy mivel foglalt vagy, ezért nem próbálkozik be, de attól még lehet téged keres más lányokban. 23/F
2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!