Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alapján ítélem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alapján ítélem meg a jövendőbeli társamat, hogyan étkezik, mennyire egészségesen?

Figyelt kérdés
Nem bírom a pörkölteszegető réteget,se aki zsírt fogyaszt,se a töpörtyűs delikvenseket,kenyérrel,hagymával.Az igazi tökösöket szeretem,akik tudják hogy egy ételben mennyi kalória van,stb.Hurka-kolbász,lejárt sztori.Más idők járnak.Az ilyen emberkéket keresem,akik azt vallják,hogy modern idők,modern felfogás,le a cocavágó kisiparosokkal,meg a mekis kajával.
2017. febr. 1. 19:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%
És ki a rák akar testépítő lenni, amikor 190 centi vagyok és 94 kg alapból? Nem, nem zsírból! Épp csak irtó egészségtelen zabálni a sok húst, minden szempontból a szervezetet megterheli, lefárasztja, gyulladásokat okozhat a testedben és még büdöseket is fingasz tőle. Kicsit olvass utána. :)
2017. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a kifejezetten zsíros kajákat én sem pártolom de elég megnézni milyen fogazata van az embernek.hát az ember bizony mindenevő.....erre jön pár unatkozó ember aki megtalálja a húst kedvelőket....aki cukrot eszik és elhízik azt nem szabad szóvá tenni merthát tolerancia ésatöbbi. de aki húst eszik azt ki kell közösíteni. de a sok vegetáriánus egyszer túlfeszíti a húrt.
2017. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszer túlfeszítik a húrt? Miért mi lesz? Amúgy még sosem hallottam olyan érvet a vegetáriánus életmód mellett hogy a hústól elhízol.
2017. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok se vega, se vegán, de egyrészt vannak vegetáriánus (sőt, vegán!) testépítők, másrészt teljesen növényi alapú étrendből is be lehet vinni a fehérjét, és az azt megkötő aminosavakat, ami az izmok építéséhez kell, ha valaki emellé még tojást és tejterméket is fogyaszt, akkor meg főleg megoldja a fehérjebevitelt, szóval 10-es, ha nem is vagy kretén, de minimum tájékozatlan.

Másrészt kérdező, kicsit fura vagy. Én többnyire egészségesen étkezem, figyelek a makrokra, de azért néha nekem is jól esik a töltött káposzta meg a mekis szemétkaja. :D

2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%

1. Simán léteznek vegán testépítők is, csak nehezebb dolguk van.

2. A hús NEM egészségtelen, ilyet szinte csak elmebetegek hangoztatnak. A húst elhagyni csak morális megfontolásból van értelme, de az meg szvsz nem megoldás semmire.


A kérdésre: Szerintem érthető, én is levonok következtetéseket az emberekről az életmódjuk alapján. De azért túlzásba sem kell vinni. :)

2017. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nyaf nyaf, nekem meg a salátáktól van jó seggem :D és még kondizni sem kell rá.
2017. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!