Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kettő közül melyik a fontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kettő közül melyik a fontosabb neked?

Figyelt kérdés
Ha van háziállatod,kutya macska,vagy bármi...és van párod is.Kit szeretsz jobban ? Az állatot vagy a társadat ?
2017. jan. 30. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ez nem "kit szeretsz jobban" kérdés. Egy állatért felelősséggel tartozom, amit én vallaltam önként. Kötelességem gondoskodni róla.

Egyébként pedig nem is tudnék elképzelni olyan párt magam mellé, aki nem állatbarát.

2017. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne választanom?


Ha van párom és együtt élünk, akkor közösen vállaltunk felelősséget azért az állatért, akit vállaltunk és mind a ketten állatbarátok vagyunk.


Ha külön élünk, akkor sem értem, miért kéne választani?


Allergiás emberrel nyilván nem jönnék össze, mert mindig volt kutyám/macskám egyéb állatom és ameddig lehetőségem van őket megfelelően ellátni, lesz is. Ha meg nem állatbarát, nem sok közünk van egymáshoz.


Az meg, hogy melyik a fontosabb? Ilyen nincs! Nem lehet összehasonlítani a kettőt!

2017. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez, milyen kérdés? Mindkettőt szeretem, de a két szeretet, teljesen más. Mind kettő fontos, de másként. Más értékek, más elvárások. Mellékesen, mind ketten imádunk minden állatot és egymást is.
2017. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Ez kb olyan, mintha megkérdeznéd, melyiket szereted jobban, a gyereked vagy a társad...?


Csak azért, mert valaki nem emberi lény, még érezhetsz vele lelki közösséget, iránta felelősséget és kötelességtudatot. Egyébként én ugyanolyan mértékben szeretem a macskám mint a párom, de nyilván a kettejük iránt érzett szeretet nem ugyanolyan. A párválasztásban meg elég komoly szerepet játszott az is, hogy szeresse az állatokat, én gyerekkorom óta állatokkal veszem körül magam, elképzelni sem tudom az életem nélkülük. Ha arról lenne szó, hogy ő nem szereti a macskám, és ezért mindenáron meneszteni akarná, akkor elég hamar repülne. Mármint, a "párom". Mert aki így bánik egy ártatlan kis lénnyel, csak mert nem szereti, az nem ember a szememben. Nem fogok kidobni egy szerencsétlen kis életet, aki minden létező bizalmát belém helyezte és teljesen rám van utalva, csak azért, mert ő valakinek éppen nem szimpatikus. Ez egy nagyon negatív személyiségvonás lenne, amitől egyből kiábrándulnék az addigi társamból. Szóval ez nem is kérdés. Ha meg nincs vele baja, akkor meg nincs probléma se, hogy rangsorolni kelljen :)

2017. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A paromat jobban szeretem, de nem lenne olyan parom, aki valasztas ele allit. Van egy macskank, a baratom is imadja.
2017. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
31%
A macskámat. Bár nincs, de ha nem lenne se pasim se macskám, jobban kéne egy macska.
2017. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összehasonlíthatatlan a kettő.

Viszont olyannal nem jönnék össze, aki nem tudja tolerálni az állataimat (fordítva meg nem tartanék olyan állatot, ami veszélyes lehetne bárkire nézve)

2017. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülye kérdés, nem ugyanúgy szeretünk egy állatot, mint a párunkat. Viszont olyannal nem jönnék össze, aki nem tudná tolerálni a macskámat, ha meg választás elé állítana, akkor a macskát választanám, nem dobnám ki senki kedvéért sem.
2017. jan. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés szerintem is. Bármennyire is szeretek egy állatot, sosem lehet egy emberrel egy lapon említeni. PLáne nem a párommal.
2017. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!