Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen több önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy túlságosan is csak a rossz tulajdonságaimat veszem észre csak. Pedig nem egy valaki mondta már, hogy bárkinek megfelelnek.. Az a baj, hogy maximalista vagyok (így születtem szerintem de a neveltetésemnek is köze van hozzá). Kb ha nem vagyok tökéletes minden térek akkor az nem elég jó nekem. Ez egy csomó problémát von maga után. Sokat szenvedek amiért ilyen vagyok. Pedig minden nap úgy kelek fel, hogy ma is dolgozni fogok azért, hogy önmagam legjobb változata lehessek. És jó társ a páromnak.
2017. jan. 20. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Az önbizalom hiányom abból ered, hogy soha nem érzem magam elég jónak. Nem nézek ki elég jól, nem edzettem eleget, nem dolgozom eleget, nem vagyok jó gyereke a szüleimnek. Nem vagyok elég beszédes, aztán túl beszédesnek érzem magam. Ha nem viccelődök akkor unalmas, ha viccelődök akkor túl hülye, bohócos.. Na aki nekem erre megoldást nyújt annak megköszönöm..
2017. jan. 20. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
hasonlan vagyok csak nekem nagyon sinxs onbizalmam nem is volt
2017. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a kórságban szenvedek, így én is szívesen olvasnék önelfogadási tippeket.
2017. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!