Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csináljak, hogy legyen több önbizalmam? 16/f

Figyelt kérdés
Nincs semmi önbizalmam mert még nem volt egy kapcsolatom se...Egyszer egy lányal próbálkoztam és tényleg már szinte jártunk de mégis be tett a barátzónába és azóta félek lépni.

2015. márc. 1. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van, ha arról a csajról van szó.

Vagy marad minden így, vagy nyelsz egy nagyot és mikor legközelebb találkoztok köszönés helyett lesmárolod.

Nem fog ellenkezni, mert meg lesz lepve, és be is jön nekik ha egy pasi határozott!

2015. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ugyan arról a lányról van szó.Vele már nagyon ritkán beszélek mert nagyon csúnyán felmosta velem a padlót...Egy másik lányról van szó aki (sajnos) most osztálytársam...
2015. márc. 1. 22:16
 3/6 anonim válasza:
Beszélj a lánnyal aki tetszik! Akkor lehet még esélyed nálla, de ha nem lépsz akkor meg sem tudod, hogy tetszel-e neki.
2015. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lépnék csak bizonytalan vagyok :( nagyon el bánt velem az a lány és félek,hogy ő is ugyanúgy elfog bánni velem...
2015. márc. 1. 22:27
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nyiss felé mert egy próbát megér ha nagyon tetszik. Ha nem jön össze jön más;) előző voltam
2015. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VaLaKiki9999 ***** válasza:
és jobb ha nem lépsz annál a lánynál? akkor semmi esélyed... inkább lépj és onantol 2 lehetőség van vagy igent mond a csaj vagy nemet és ha nemet akkor mi van ? akkor fel álsz és mész tovább :D fel a fejjel és huzd ki magad :D
2015. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!