Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban levők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban levők, ti mikor 'komolyodtatok, komolyodnátok' meg?

Figyelt kérdés

Ha megvan már az a személy akivel leélnétek az életetek, mikor határoztátok el, hogy komolyabb szintre léptek és megházasodtok? Szerintetek korai még várnom ezt a 25 éves páromtól? :D

MHárom éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ugyanaz a célunk, családközpontúak vagyunk. Nekem minden vágyam annyi, hogy boldog családban éljünk, nem érdekel a luxus,csak az számit, hogy szeressük egymást és békében éljünk. Én jövőben végzek az egyetemen, ő már évek óta dolgozik.

Nagyon vágyom már arra, hogy együtt éljünk, feljebb lépjen a kapcsolatunk, egyszóval nagyon várom már, hogy eljegyezzen. Nem akarok már rögtön esküvőt is, gyerekeket, tudom, hogy nagyon sok mindentől függ és a pénztől is, de egy jelképes elköteleződés annyira jól esne már, annyira szeretnék feleség lenni, fiatal anyuka(már amennyire a körülmények engedik)

A férfiaknál mikor jön el ez az időszak, mikor ők is a saját családjukat látják szem előtt? 25 éves múlt, én 20. :)


2017. jan. 20. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen mint te. 25 éves fiútól kár várni bármit is sajnos, 27-30 felé majd, ha még addig együtt lesztek.
2017. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van, aki 40 évesen se akar megállapodni, meg van, aki már kamszkorában is családról álmodozik.

Én akkor jövök össze valakivel, ha érzem, hogy vele hosszú távra tervezhetek, majd egyszer magasabb szintre tudunk lépni.

Mi 22 és 23 évesek vagyunk, az első hónapoktól kezdve teljesen evidens mindkettőnk számára, hogy majd ha eljön az ideje, akkor össze fogunk házasodni :D

2017. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon valtozo szerintem. En 25 eves no vagyok es nem akarok meg hazassagot se csaladot. Bar mi mar egyutt lakunk.

Szerintem elobb lakjatok egyutt egy kicsit, erdemesebb csak utana tervezni a komolyabb dolgokat.

2017. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Együtt éltek már?
2017. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Várj még azzal....

Nem rossz indulatból de majd pár év mulva nem biztos hogy így fogsz gondolkozni.

2017. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a komolysághoz nem kell házasság. Vagyis lehet, hogy van, akinek kell, nekem nem kéne :D
2017. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát úgy konkrétan nem lakunk együtt, viszont mikor otthon vagyok/hétvégente/ és a szünetekben folyton nálunk van, együtt alszunk, együtt megyünk ide-oda.

Egyébként mi kertes házban lakunk, apukám már nem és úgy néz ki anyukám elfog költözni a mostani párjához, szóval lehet rám marad a ház, ami tökéletes lenne.

Bár terveztük, ha végzek az egyetemmel kimegyünk együtt dolgozni, gyüjtögetni külföldre, szóval ez a házasság dolog elhúzódhat, de annyira vágyok legalább az eljegyzés szintre, hogy a kis feleségeként menjünk majd ki is :D

Azt mondja, hogy ő is ezt szeretné, és reméli összejön majd. Semmi konkrét még...

Persze nem erőltetek semmit, csak magamban már annyira várom.

2017. jan. 20. 12:52
 8/10 A kérdező kommentje:
Többen mondják, hogy úgyis megfog ez változni. De nem, én ilyen vagyok és mindig is ilyen voltam, mióta tudok magamról. Mindenki biztos volt benne, hogy ha feljövök egyetemre 'elromlok' és milyen jó lesz az egyetemi élet... Hát alig várom végezzek és saját keresetem legyen már, sosem leltem abban a boldogságot hogy éjszakánként eljárok, leiszom magam vagy hülyeségeket csinálok. Persze szeretek eljárni a barátaimmal és a párommal is járunk bulizni, de viszonylaf ritkán és nekem nem hiányzik a csappangó életmód.
2017. jan. 20. 12:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Addig felesleges a gyűrű, amíg nem éltetek együtt. Ezt most minden rosszindulat nélkül mondom, de azért, hogy fészbúkon fent legyen, hogy jegyben jártok, felesleges.

Az, hogy hétvégente meg szünetekben együtt alszotok meg együtt nyaraltok, messzemenően nem ugyanolyan, mintha együtt élnétek napi szinten.

2017. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó volt olvasni amit írtál. Köszönöm neked, jó tudni, hogy létezik ilyen lány mint Te.

Remélem valóra válik amit tervezel. Nyilván nekem azért jött be annyira mert én férfi létemre mindig is erre vágytam mint te, szóval ha nekem ilyet mondana az akit szeretek biztosan kiugranék a bőrömből, a legtöbb korodbeli lány annyira nagyon nem ilyen és nem ezt akarja. Remélem nem egy kretén a párod és veszi a jeleket és akkor hamarosan megkéri a kezed :)

2017. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!