Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító dolog ez?

Figyelt kérdés

Facebookon mint tudjuk vannak olyan oldalak, ahol a nőket.. hát nemsok ruha takarja.. legyen ez egy autós oldal, ahol pózolnak a nők, vagy simán egy cikk, ahol lengén öltözött hölgyek vannak.


Olvasva ezek alatt a kommentárokat... házas, vagy kapcsolatban élő férfiaktól.. megmondom őszintén nem lennék az ilyen férfiak se felesége, se párja...

Néhányuk olyan hozzászólásokat ír, hogy ha a párja látná a nyálcsorgatást, nem hiszem, hogy tolerálná..


Hozzáteszem, tudom, hogy a férfiakat megnézik a szép, dekoratív nőket. Nem is ezzel van a gond, csupán ha valakinek van párja, aki esetleg láthatja is ezeket a megnyilvánulásokat, nem biztos hogy jól esne nekik..


Miért nem tudják ezeket magukba tartani és miért kell odaírni minden áron, hogy hogy megd*gná meg miért nem vetkőzik lejjebb, vagy épp hogy elvinné egy menetre stb?

Miközben mindenki tudja, hogy ezek a nők a képeken csak álom a férfiaknak..


??


2016. dec. 26. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne álszenteskedj légy szíves, vannak ugyanilyen oldalak, csak lenge öltözetű pasik fotóival, ami alá ugyanúgy odaírnak a férjes asszonyok is.
2016. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez engem is kiakaszt. Meg ha lenne egy jó kapcsolatom, száz, hogy nem a facebookon lógnék.
2016. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a párom segít, mit írjak oda. Ír az ember, legyen meghökkentő, megmondó. Közben meg fogja a végét, ez az enyém.
2016. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is undorító. De aki őket választotta, annak ez kellett. Nem tudom sajnálni azokat a nőket, akik hajlandóak ilyen férfiakkal összejönni.

A másik oldalról pedig, ugyanígy vannak női oldalak. Sőt, nők részéről meg hasonlóan undorítóak az oravec coelho szintű oldalak, amiken kőkemény férfigyűlöletet nyomnak.

2016. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukàm 50-es,férjes munkatàrsnői olyan kommenteket írnak 20-as modell fiúk képei alà facen,hogy az eszem megàll...
2016. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ez nem vicc,ràadàsul làny vagyok :/
2016. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi álszenteskedés..


Nő létemre én is megnézem a férfiakat, akár lengén öltöztek, és akár van párom, akár nincs...

Azt is tudom, hogy a párom is megnézi a nőket, de tisztel annyira, hogy a gondolatait megtartja magának, mert nem aláz meg ilyen módon.


Szerintem ez lenne a normális..


#1...... a válaszodból ítélve te pont olyan ember vagy, mint akikről a kérdés szól.. :)

2016. dec. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!