Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis? A baratom egyutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? A baratom egyutt lakik az exevel egy kutya miatt?

Figyelt kérdés

A fiu akivel ismerkedem bevallotta,hogy az alberleteben a berloje a volt baratnoje.

Es allitolag azert nem kuldi el mert van kozos kutyajuk akit nagyon szeret es o igazan a gazdaja. Meg mondta hogy a lanynak nincs hova menni, meg nem lenne penze mas alberletre stb.


Hiszek a baratomnak abban, hogy nem csal meg vele es nincs mar kozottuk semmi ez biztos. Csak nagyon furcsa, hogy az exe ott lakik egy szobaval arrebb es minden nap talalkoznak beszelnek stb. A kutya aranyos, tenyleg szereti baratom de engem nem zavarna ha mar elmennenek mindketten... Eddig 2x voltam a lakasan akkor csak annyit mondott van berloje de nincs itthon soha. Kicsit most atverve erzem magam es nem tudom mit mondhatnek erre... Szerintetek kerjem meg hogy rakja ki ot? Vagy hagyjam ra a dolgokat?


2016. dec. 24. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Kérni ne kérd meg semmire, annak nincs értelme. Egyszerűen mondd el neki azt, amit itt leírtál, és úgy, ahogy leírtad.
2016. dec. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Kezdetben hazudozott össze-vissza. Nem csal meg... hmmm


Egy egyetemista srác meghívja ebédre az anyját az albérletbe, ahol lakik. Az ebédnél ott van a fiú lakótársa is, egy gyönyörű lány. Az anya folyton ezt a lányt figyeli, és gyanítja, hogy viszonyuk is lehet.

Amikor vége az ebédnek már egész biztos benne, hogy több van közöttük mint egyszerű szobatársi kapcsolat.

A srác szinte olvas anyja gondolataiban:

- Hidd e,l anya, tudom mire gondolsz, de nincs közöttünk a világon semmi, mi csak lakótársak vagyunk!

Kb. egy hétre rá a lány gyanakvóan megy a sráchoz:

- Egy hete, mióta az anyád itt járt, nem találom a szép ezüst merőkanalat...

- Nem tudom elhinni, hogy ő lett volna, de azért most írok neki egy levelet, csak hogy biztos legyek benne.

Így a fiú leül az asztalhoz és írja a levelet:

"Kedves Anya!

Nem mondom, hogy te vitted volna el az ezüst merőkanalat a lakásunkból, és azt sem mondom, hogy nem te voltál. De tény, hogy hiányzik azóta, hogy te itt jártál ebédelni."

Néhány napra rá megérkezik az anyja válasza:

"Kedves Fiam!

Nem mondom, hogy te lefeküdnél azzal a lánnyal, de azt sem mondom, hogy nem. De tény, hogy ha ő a saját ágyában aludna, akkor mostanra már régen megtalálta volna azt a merőkanalat.

Anyád"

2016. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted megcsal? Kizartnak tartom! Mar semmi sincs koztuk fel eve. De azert ez nagyon furcsa nem?
2016. dec. 24. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

hiába h nem csal meg, hazudik, mint a vízfolyás

ha ő egy tisztességes ember lenne, ezzel nyitott volna

én dobnám

2016. dec. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát természetben fizeti a szállást?
2016. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem látom a hazugságot.

Egy rokonomék is akkor váltak el, mikor a kutyájuk megdöglött, semmi értelme nem volt annak a házasságnak az utolsó években.

Szerintem, ha komolyabbra fordul a kapcsolatotok, akkor kéne ezzel foglalkozni.

2016. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy áll hozzád a lány? Találkoztatok már? Vagy kerül téged? A viselkedése/viselkedésük együtt árulná el legjobban hogy igaz e ez a sztori. Bár még az se lenne száz százalék. Tuti biztos az lenne ha te is odaköltöznél, meg a lánynak is lenne egy komolyabb barátja...

Minden esetre az hogy véletlenül sosincs otthon mikor arra jársz, az gyanús...

2016. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az ex mindig rizikófaktor, különösen ha nem haragban váltak szét, az meg hogy egy kutya miatt laknak együtt nagyon rossz indok. Ők még nem zárták ezt le teljesen. Megbízhatsz benne de te magad is tudod hogy köztünk nem csak lakótársi viszony van, elvégre minek is merülne fel benned ez a kérdés ha nem így lenne? Számtalan esetet tudok amikor az exek egy házban laktak, és igen mindnél volt összefekvés hiába volt valamelyik félnek vagy épp mindkettőnek párkapcsolata.
2016. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ti már jártok?

Csak mert ismerkedtek, nem kérheted, hogy rakja ki az albérlőjét, akkor sem, ha régen jártak.

2016. dec. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2021. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!