Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt veszem észre magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt veszem észre magamon, hogy fokozatosan egyre inkább nem érdekel a szerelem és a szex se? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Tini lányként állandóan szerelmes voltam, meg hajkurásztam a fiúkat, de már nem érdekel az egész.

Inkább egy legjobb barátra/lelki társra vágyok. Nem érdekel a csók, szex, kézen fogva járkáljunk része, sőt, taszít.


Régen sokan menőztünk ezzel a dumával, hogy óó ugyan engem ki tudna megbántani, annyira jégszívű vagyok stb. Semmi igazságalapja nem volt. Csak keménykedtem. Titokban meg ábrándoztam valakiről.


Ez már nem így van...

Beteg vagyok?


2016. dec. 22. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kemény dolog ilyennek lenni, meg szégyen szeretni a mai világban de én ezt KOMOLYAN írom.
2016. dec. 22. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen periódusaim. Egyszer konkrétan 2 hétre megszűnt minden szexuális vágy, amikor annyira mélyen voltam lelkileg, mint még soha.
2016. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
csömörnek hívják. Pihentesd a témát, ahogy a tested is jelzi. Majd idővel visszajön az. :)
2016. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem meg folyamatosan hetekre megszűnik a szexuális vágyam, hol jó kedvem van hol elegem van mindenből...
2016. dec. 22. 21:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekkem 2 éven át szünetelt ez a vágyam :D hiába jöttek rendes fiúk is egyszerűen kivert a víz,ha csak szóba jött,hogy kapcsolat. Majd hirtelen elkezdtem érezni újra,hogy jó lenne kötődni,szeretni és egyszercsak felnyílt a szemem,hogy egy fiú már több mint 2 éve vár rám :) Szerlemes lettem és újra vágyom mindenre,pedig azt hittem,hogy én soha többé nem:)
2016. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok...Én kb. 1 éve zártam le egy nagy szerelmi csalódást (eddigi életem egyik legnagyobb szerelme volt :( ). Azóta kezdtem el pasizni, de valahogy már nem érdekelnek engem se...Max a munka, de tényleg szinte el is felejtkeztem az egészről, úgy hogy magam is meglepődtem az egészen. Én csak várok, majd alakul valahogy.
2016. dec. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!