Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10-es skálán hányra értékelnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán hányra értékelnétek? :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Igen,igen nem rég voltam itt,de azt mondták tegyek másik képet.:D


2010. máj. 2. 16:47
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
ja és szerintem ne nagyon rakj ki ilyen kérdést + képet magadról ilyen oldalakra merthát.. nem biztos hogy tetszik a válasz és kezdődnek az önértékelési problémák nameg az önsajnálat ;)
2010. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
az elsö kép egész jó csak a csücsöritös tükörpóz lehuz belöle v 2-t ha már ragaszkodunk a számokhoz. ez igy egy olyan erös 5 ös. 2. kép 3 kb.. nagyon nem tetszik :\
2010. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de teljesen átlagos vagy sőt csúnya ezzel a hülye pózzal...
2010. máj. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

"Lefogadom nő vagy"

Nem, férfi vagyok.

2010. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
75%
Basszus de bírom az ilyen kislányokat akik itt futtatják magukat...tudod hogy ez milyen idegesítő már? Kicsit-nagyon unom hogy mindig van egy nap 600 olyan kérdés hogy szerinted jól nézek ki? Szerinted jó a hajam? És megnézem a képet 12-13 éves KISLÁNYOK. Hányok ettől... nem unjátok még? Meg azt várjátok hogy dícsérjenek? Ha ennyire érdekel hogy hogy nézel ki akkor ennyi erővel szedjél fel ez pasit b*zdmeg.
2010. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
*egy
2010. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
Utána te leszel legjobban megsértődve és felháborodva hogy felkerülsz a napisz@rra és egyéb mocskolódó oldalra!Hogy majd mindenki qrvának fog nézni és nevezni!Kis majom!
2010. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
istenem... te se lehetsz sokkal idősebb nálam, pedig csak 13 vagyok. És szánalmas. Szép az arcod, meg minden, de a pózerkedés SENKINEK nem áll jól. Nem akartalak kioktatni, de ez van. Ja, és mielőtt lebasznál, hogy gonosz kisfiú vagyok, én is lány vagyok :D
2010. máj. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

"Lefogadom nő vagy"

Nem, férfi vagyok.


Haver akkor kattanj le a cuccról mert nem éri meg.

Amúgy jah. Többet ésszel mint...és lesz pénisz ne aggódj.

2010. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

Nem vagyok megsértődve.:D

Miért lennék?:D

Most az egy dolog,hogy elmondjátok a véleményeteket.:)

2010. máj. 2. 17:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!