Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen esetben szakítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetben szakítotok meg valakivel, akivel ismerkedni kezdtek és kölcsönös szimpátia van, szó nélkül minden létező kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom mit érzett irántam, minden és mindenki azt igazolja nem én voltam buta, mégis neten mindenhol letiltott, a számát nem tudom, aki által megismertem, azzal a haverjával azóta mosolyszünet van köztük.

Nem akartam az életére törni, csak jobban megismerni :/ Kezdetnek pár órát mélyebben dumálni, vagy tudja fene. Nem nyomultam túlzottan, visszafogtam magam, hogy ne ijesszem meg... Mégis úgy futott el mintha vadásznék rá. Tudom már késő firtatni. De legalább annyit mondott volna dögölj meg...


2016. dec. 11. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak és kizárólag akkor tiltottam le minden átmenet nélkül így srácot, ha


A) azt feltételeztem a mondandójából, hogy agresszív zaklatós idióta


B) irgalmatlanul szerencsétlen túlérzékeny valakinek tűnt, aki elsírta magát egy virág látványától is.


Minden más esetben szóltam, hogy hát kösz nem.

2016. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!