Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen esetben szakítotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen esetben szakítotok meg valakivel, akivel ismerkedni kezdtek és kölcsönös szimpátia van, szó nélkül minden létező kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tudom mit érzett irántam, minden és mindenki azt igazolja nem én voltam buta, mégis neten mindenhol letiltott, a számát nem tudom, aki által megismertem, azzal a haverjával azóta mosolyszünet van köztük.

Nem akartam az életére törni, csak jobban megismerni :/ Kezdetnek pár órát mélyebben dumálni, vagy tudja fene. Nem nyomultam túlzottan, visszafogtam magam, hogy ne ijesszem meg... Mégis úgy futott el mintha vadásznék rá. Tudom már késő firtatni. De legalább annyit mondott volna dögölj meg...


2016. dec. 11. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha panikba esek, hogy lehetne belole olyen amire enem vagyok felkeszulve.
2016. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy ilyen világ, tele van gyáva emberekkel, akik önmaguk elől is menekülnének, ha tehetnék. Van, aki nem vallja be, hogy attól fél, hogy nem lenne elég jó, ehelyett eltűnik vagy lerázza a másikat, van, aki talál "jobbat", és "elfelejti" az előzőt, van, aki nem mondja meg, hogy esetleg megsértődött valami félreérthető dolgon, hanem megint csak eltűnik vagy lekoptat. Gyáva emberek világát éljük, akik nem merik vállalni a gyengeségeiket, félnek mindentől és mindenkitől, különösen a nők jelentős része lát mindenkiben halálos ellenséget, akár lassabban közeledik az illető, akár gyorsabban.
2016. dec. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én is voltam már hasonló helyzetben, mint most te, szóval feltennék egy kérdést: ha tudnád, hogy mi volt a konkrét oka, jobban fogod éreznéd magad? Na ugye...
2016. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, sok minden lehet. Pl. hallott valamit közös ismerőstől ami nem jó színben

tüntet fel téged. Pletyka.

Vagy lájkoltál valami macát és bepöccent. :D Vagy a barátnőjével is kikezdtél csak te nem tudod, hogy ők ismerik egymást.

Vagy írtál neki valami orbitális baromságot amitől komolytalanná tetted magad.

Vagy beijedt

Vagy összejött egy sráccal és azért iktatott ki ilyen hamar.

Ennyi jutott most eszembe hirtelen.

2016. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az igaz ami kémia és szimpátia, vonzalom volt köztünk, engem is meglepett, mert olyat még nem éreztem soha azelőtt. Azonnal megkedveltem és bíztam benne első pillanattól. Visszahúzódó vagyok, ő se az a típus aki könnyen kinyílik, mégis hamar nyitni kezdtünk egymás felé. Pár óráról beszélek. Könnyen felengedtünk egymás mellett, persze magunkhoz képest. Engem is megriasztott ami tempót felvettünk utána, miután a tali után messengeren beszéltünk (ő keresett meg és jelölt facebookon).

A haverja is mondta miket mondott neki, vagyis azt a párja :) (barátnőm) annyit viszont ő is, hogy szerinte tuti belém zúgott.

Mikor felszívódott is kérte legalább valamit nyögjön be, mi a fene volt ez, de még neki se mondott semmi érdemlegeset. Egy ideje pedig vele is mosolyszünet van köztük, a többi haverjával bandázik többet.

2016. dec. 11. 23:28
 6/11 A kérdező kommentje:

Ó igen, és folyton olyanokat mondott, hogy ő engem biztos nem is érdekel...

Nem, nem érezném jobban magam. Csak azt hittem ennyit megérdemeltem volna.

2016. dec. 11. 23:31
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
A #2-es nagyon jól összefoglalta. Azzal egészíteném még ki, hogy elkezdett kombinálni a nő. Gondolom volt egy pár esete, amikor megszívta (nem feltétlen mindig a férfiak hibájából, lehet, hogy még magát sem ismeri jól és emiatt), most esetleg pozitívumként élte meg az ismerkedéseteket, de ahogy írtam, elkezdett kombinálni, mi van, ha veled is megszívja és inkább felvette a nyúlcipőt, miközben magában őrlődik továbbra is, hogy mekkorát hibázhat most ezzel. De a helyzeten nem változtat, sok ember a múltbeli tapasztalataira alapozik, leragadnak benne és másokat büntetnek azután a saját rossz döntéseik vagy választásaik nyomán. Szomorú dolog, de el kell fogadnod és menned tovább utadon.
2016. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak a szokásos önbizalomhiányos, frusztrált, idegbeteg tucatember, aki maga sem tudja, hogy mit is akar. Ezért is írtam, hogy a gyávák világát éljük, az ilyen ember nem mer vállalni semmit, önmagában sem bízik, utána meg picsog, hogy neki milyen rossz. Az ilyenektől sajnos nem fogsz választ kapni a miértekre, a legegyszerűbb megoldásokat választják, de azért úgy intézik a dolgokat, hogy te törd a fejed, hogy mit rontottál el, miért nem voltál elég jó, holott csak ők voltak beszariak ahhoz, hogy beismerjék a félelmeiket.
2016. dec. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő a férfi. De átfordítottam a szitut, és van benne valami. Tudom, hogy pár éven belül többször csalódott.

Mikor kérdezte mire is gondolnék vele, azt mondtam nem akarok még idén férjhez menni (ősszel volt), meg nem terveztem még el hogy fogunk 80 évesen morogni egymással, ismerjük meg előbb egymást, és majd alakul.

Hát azt rohadtul nem várta meg (pedig akkor helyeselte, hogy igen, ez ésszerűen hangzik).

Tudom, hogy akkor se fog keresni, ha darabokra hullik szét... Makacs.

Azóta biztos voltak pletykák is, de akkor még nem. A haverja is akkor azt mondta még neki velem jól járna.

2016. dec. 11. 23:51
 10/11 A kérdező kommentje:

Mikor első nap írtunk egymásnak a tali után, délutántól egész éjfélig dumáltunk. Másnap már reggel jelenkezett. Később már hiába köszöntünk el este hamarabb, hogy reggel ne aludjunk el (ő bealudt akkor), éjeket voltunk fenn és alig aludtunk, forgolódtunk hajnalig egymásra gondolva... Kétszer is mondta hiányzom neki, várja, hogy újra találkozzunk - utolsó nap is mikor utoljára beszéltünk. Mikor búcsúzott is azt mondta majd reggel beszélünk. Tudom, hogy ő is érezte bennünk a lehetőséget. Hiába fogalmazott homályosan arról mit is érez irántam, és hárítottam el, hogy majd megismerjük egymást, illetve mondtam, hogy ne kombináljon, ne temesse előre a dolgot, mert ő érdekel engem, magabiztos voltam, mert adta a jeleket, hogy igenis érdeklem és valóban szándéka megismerni engem, és lehetne több is. Nem tudom hol siklott el köztünk a dolog. Vagyis sejtem mik lehettek a külső tényezők, csak azt nem tudom én hibáztam-e, és köztünk mikor történt meg a szakadás. Azt tudom, hogy később mi mélyítette Mariana-árokká a szakadékot, benne voltam én is, mert zargattam a válaszokért, mikor éreztem, hogy jobb volna kicsit békén hagynom, és igazam is volt, mert mégjobban elzárkózott. Mikor kapcsoltam, le is álltam, azóta békén hagyom (nem nehéz, erről tett), mondanom se kell, azóta sincs hír róla. De ez csak kinoz, mert iszonyatosan hiányzik, nagyon megszerettem, ahogy még soha senkit, hiába volt rövid az ismeretség. Ha nem tévedtem, neki se kéne tudnia felejtenie, akkor viszont nem tudom mitől félhet úgy. Hogy lehet a félelem és büszkeség egy olyan erő, ami ráveszi, hogy ne vegye fel a telóját, hogy annyit mondjon, figyu, hibáztam, vagy te tettél valamit, így történt, elkúrtuk, tennél-e velem mégis egy próbát? Ha nem működne, még mindig kitáncolhatna. Vagy valakit csak megkérdezne élek-e még... Mi a legrosszabb?? Úgy mégis?

De inkább magasabbra húzza kettőnk közt a falat, talán kínlódik épp valaki mással, szívja a cukrozott lópéniszt csodát várva tőle, bedumálja így milyen jól is járt, nem is működhetett volna, mert elsóznám a szilvásbuktát és összemosnám a zokniját a rózsaszín tangámmal, és sajt...

2016. dec. 12. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!