Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ebből milyen ajándékra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebből milyen ajándékra gondolnátok?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt párommal, jó ideje együtt is élünk. Párom egy ideig nagyon házasság ellenes volt, de mindig is tudta, hogy én mennyire vágyom rá. Kb 1,5 hónapja mondtam neki, hogy milyen szép karácsonyi ajándék lenne ha eljegyezne. Akkor azt mondta, hogy majd akkor ha utánna rövid időm belül esküvő lenne, de jövőre mág más terveink vannak. De most karácsonyra valami olyan meglepetéssel készül amiről az összes munkatársa is tud, sőt még szüleim is, és állítólag annyira megleszek hatódva, hogy párom szerint kb 1 órát sírni fogok. Anyuval egyezkednek állandóan és egyik nap anyu egy tök átlátszó ürüggyel felpróbálta a gyűrűmet. Ti ebből mire következtetnétek?
2016. dec. 11. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Anyukád miatt nyilván az eljegyzésre.


De rettentő szomorú ez... Mennyire ki van harcolva a lánykérés, milyen erőszakosan nyomulsz, és kb esélyt sem adsz arra, hogy meglepetés legyen bármi... :(

2016. dec. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ezt kva szarul szervezi. Elore bejelenti, hogy meg fogsz hatodni meg sirni fogsz, stb. Keszulj te is valami reakcioval, es tenyleg olyan spontan lesz az egesz.
2016. dec. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből következtettél arra, hogy kiharcoltam. Szerintem két felnőtt ember között egy komoly kapcsolatban mindkét fél elmondja a másiknak, hogy mit szeretne, mik a tervei a jövőre. Én akkor elmondtam, hogy mennyire vágyom a házasságra, ő meg azt, hogy neki nem fontos a papír. Egyetlen egyszer említettem neki, hogy mennyire örülnék neki karácsonyra mikor megkérdezte! Nem rágtam soha a fülét 0-24ben és követeltem azt a hülye gyűrűt, úgyhogy jó lenne ha így ismeretlenül nem ítélnél el.
2016. dec. 11. 07:33
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Arra, hogy a kedves párod még igazi meglepetést se tud szerezni, ha kb. még a szomszéd is erről beszél. Te pedig erőszakos vagy.

Van egy férfi kollégám, aki azért kérte meg már egy éve a barátnője kezét, mert az állandóan ezzel "zaklatta". Szereti és egyébként is megtette volna, csak nem akkor és nem úgy...

2016. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a helyedben nagyon megalázónak ès cikinek tartanám, ha nekem kellene kierőszakolnom, hogy a párom megkérje a kezem.
2016. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte biztosan gyűrű. Nincs más ajándékötlete és egy időre legalább elhallgattat.
2016. dec. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!