Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy lehet titeket megnevettetni?

Figyelt kérdés
Sok lány tartja fontosnak/elvárja, hoy a fiúnak legyen jó a humora, és megtudja nevettetni. Szerintem nem egyforma a férfi és női humor. Min nevetnek a nők? Mit tartotok viccesnek?
2010. ápr. 30. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mesélj viccet vagy inkább történeteket amik viccesek és érdeklik a csajt.
2010. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nemtől független. De az nagyon fontos, hogy ne legyen erőltetett a humor, mert az nagyon szánalmas tud lenni.
2010. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Öröm apa, öröm anya és az örömlány.

Egyébként szerintem függ a nemtől, mert van, hogy a haverokkal valamin röhögünk a lányoknak meg fogalma nincs, hogy micsodán.És fordítva is igaz. Vagyis van amikor a lányok nevetnek valami viccen, de én nem tudok mert nem tartom viccesnek.

2010. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a sztorik, amik mondjuk még régen a suliban történtek, amiken lehet jót röhögni, azt nyugodtan elmesélheted. Nálunk mindenki röhögött az ilyeneken, fiú is lány is (húú de rég volt már az:( ). Alapvetően pedig megegyezik a női és férfi humor, én a férfiakkal olyan jókat elröhögök, soha nem mondták, hogy jajj a nők nem értik a viccet stb. Esetleg annyi, hogy a férfiak nevetnek a sértéseken, a nőknek egy idő után ez annyira nem vicces :)
2010. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mindenkinek más a humora.egy idő után megszokod a másikét. vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg :D nekem az tetszik,amikor azokon a vicceken nevet,amelyikeken én is.

nevet a poénjaimon,de nem erőltetetten,hanem úgy,hogy tényleg viccesnek találja. és gyorsan vág az esze,lecsapja a magas labdákat :D

2010. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!