Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy vennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vennétek, ha vonaton odamenne hozzátok egy 19 éves nem sovány fiú, aki félénk emiatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 22:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sohasem volt bajom a kövérekkel.
2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mintha bárki más jönne oda.
2011. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha megpróbálna felszedni, akkor elküldeném, mert random idegenekkel nem ismerkedek, sose lehet tudni, hogy melyiknek van valami aljas célja. (Plusz különben is van barátom.)

Ha csak simán odajön vmiért, vagy kérdez vmit, persze ugyanúgy normálisan kezelem, mint bárki mást. Tök mindegy, hogy sovány vagy se.

2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, nekem nincs barátom, de idegenekkel nem ismerkedem.
2011. nov. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem, is olyan félénk, ha odamegy,
2011. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
télleg...de odamegy, vagy csak itt kérdezi?
2011. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Az mi, hogy "idegenekkel nem ismerkedem"? Hogyan lehet ismerkedni nem idegennel légyszi mondjátok meg? :D
2011. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér vagy? Úgy, hogy valakin keresztül megismerni a másikat.
2011. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
A gyökér szerintem az aki nem ismeri az idegen szó jelentését.
2011. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan, ha a szülő azt mondja a gyerekének, hogy ne álljon szóba idegennel, az azt jelenti, hogy soha ne beszéljen senkivel? Ebben az esetben a nem ismerkedem idegenekkel azt jelenti és nem csak nekem, hogy ha valaki ismeretlenül csak úgy leszólít, akkor visszautasítom. Minden más itt kötekedés. Azért gyökereztem le, mert olyasmin lovagol, amit akár fel is foghatna magától.
2011. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!