Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy vennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy vennétek, ha vonaton odamenne hozzátok egy 19 éves nem sovány fiú, aki félénk emiatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 22:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Elnézést, neked írtam, tehát annak szólt az egész, hogy miért kell valamibe belekötni, ami egyértelmű?
2011. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mindegy, már bánom, hogy megkérdeztem. Úgy tűnik csak nekem nem volt egyértelmű.
2011. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem volt egyértelmű, akkor nagyon sajnálom, nem akartalak megbántani, soha nem akarok senkit megbántani, akinek valamiért máshogy működik az agya.

Az idegen szó tényleg azt jelenti, amit te gondolsz, de csak körülírva lehet megfogalmazni különben, hogy kivel nem ismerkedünk, gondolom azért használjuk ezt a szót, mert így az egyszerűbb.

2011. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sajnálom én is. Biztos azért volt, mert fáradt vagyok.

Kérdezőnek: Ne légy félénk miatta. ;) Van akinek bejön a "nem sovány". :)

2011. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most rendesen bűntudatom van :(
2011. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ugyan nem történt semmi, én voltam a hülye, hogy nem gondolkoztam.
2011. nov. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kedves pasi vagy, többet érsz, mint itt sokan, ezt ennyiből megmondom.
2011. nov. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Köszi. :) Te is nagyon kedvesnek tűnsz, bárcsak mindig ilyen lányokkal találkoznák.
2011. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
aranyos ez az alakuló szerelmi románc:D kedves 76%os és a leszázalákolt fiataelember között:D Kérdező odamehetsz bárkihez max. elküld a fba..
2011. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hát én nem örülnék. bizalmatlan vagyok az idegenekkel, mert nem tudom, valójában mit akarnak.
2011. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!