Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekről mi vélemény, az ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekről mi vélemény, az ok?

Figyelt kérdés

Nem saját fejből pattant ki, itt olvastam egy válaszban, de elgondolkodtató volt.


- ha a nő nem szop, az prűd, unalmas és repül... Ha a férfi nem nyal, azt el kell fogadni, mert mindenkinek más az ízlése...

- társadalmilag elfogadott, hogy a nő akkor is kielégíti a férfit, amikor ő nem akar szexelni, mert hát a férfinak vannak igényei, jobb a békesség, meg nehogy megcsaljon és különben is ne legyél önző... Ha a férfi nem akar szexelni, az viszont el kell fogadni, mert értsük már meg, hogy a férfinek is vannak érzései, nem csak dugógép, és különben is ne legyen már a nő önző, nem kell mindig szexelni... :D

- ha a nőnek nincs orgazmusa, akkor rászólnak, hogy ne akarja annyira, ne legyenek má' ilyen elvárásai, meg különben is nem attól lesz jó a szex... A férfinak... Nos szerintem egy férfinak az életben nem mondtak még ilyet... xD Melyik férfi viselné el, hogy a szexnek nem alapvető velejárója az ő orgazmusa?

- egy nőnek sosem kell megmagyarázni, hogy a párjával foglalkozzon, akármilyen fiatal vagy tudatlan... Egy férfinak sokszor úgy kell erőszakkal a fejébe verni. Soknak meg sem fordul a fejében, hogy kielégítse a partnerét, ami számomra megdöbbentő. És persze ő mentegetőzhet, hogy férfi meg éretlen...

- ha egy nő visszafogott, nem bevállalós akkor szintén repül. Ha egy férfi olyan, akkor nem tehet róla, így kell elfogadni sőt biztos a nő hibája, mert ő nyomul túlzottan, meg ne legyen már ilyen szexmániás.


Na, akkor hogy is van ez?



2016. nov. 19. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez úgy van, hogy hülyék, gyökerek, trollok minden fórumon vannak és kár komolyan venni őket és felhúzni magad.


Természetesen nem általános ez a hozzáállás, én pl. kifejezetten élvezem, ha nyalhatok, így sose hagyom ki. Nem hiszem, hogy ez egyedi lenne, biztos sokan vannak így. A partner kielégítésére törekvés is alap egy kultúrembernél.


Ugyanakkor nem esne jól, ha a partnerem nem akarna szopni, de ezzel se volt gond soha.


35/F

2016. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de ha ilyen férfiakkal lessz dolgom hanyagolni fogom őket. Szerintem egy nő egyenrangú egy férfival és fordítva. Persze a nő inkább a háztartáshoz ért, de a férfi a szereléshez és így kiegészítjük egymást. Valahogy kompromisszumokat kell kötni és megmondani ha nem tetszik valami. Ha nagyon fontos, de a személy nem akar változtatni elgondolkodtatható, hogy van-e értelme a kapcsolatnak.
2016. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!