Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekről mi vélemény, az ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekről mi vélemény, az ok?

Figyelt kérdés

Nem saját fejből pattant ki, itt olvastam egy válaszban, de elgondolkodtató volt.


- ha a nő nem szop, az prűd, unalmas és repül... Ha a férfi nem nyal, azt el kell fogadni, mert mindenkinek más az ízlése...

- társadalmilag elfogadott, hogy a nő akkor is kielégíti a férfit, amikor ő nem akar szexelni, mert hát a férfinak vannak igényei, jobb a békesség, meg nehogy megcsaljon és különben is ne legyél önző... Ha a férfi nem akar szexelni, az viszont el kell fogadni, mert értsük már meg, hogy a férfinek is vannak érzései, nem csak dugógép, és különben is ne legyen már a nő önző, nem kell mindig szexelni... :D

- ha a nőnek nincs orgazmusa, akkor rászólnak, hogy ne akarja annyira, ne legyenek má' ilyen elvárásai, meg különben is nem attól lesz jó a szex... A férfinak... Nos szerintem egy férfinak az életben nem mondtak még ilyet... xD Melyik férfi viselné el, hogy a szexnek nem alapvető velejárója az ő orgazmusa?

- egy nőnek sosem kell megmagyarázni, hogy a párjával foglalkozzon, akármilyen fiatal vagy tudatlan... Egy férfinak sokszor úgy kell erőszakkal a fejébe verni. Soknak meg sem fordul a fejében, hogy kielégítse a partnerét, ami számomra megdöbbentő. És persze ő mentegetőzhet, hogy férfi meg éretlen...

- ha egy nő visszafogott, nem bevállalós akkor szintén repül. Ha egy férfi olyan, akkor nem tehet róla, így kell elfogadni sőt biztos a nő hibája, mert ő nyomul túlzottan, meg ne legyen már ilyen szexmániás.


Na, akkor hogy is van ez?



2016. nov. 19. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Úgy van, hogy mi férfiak vagyunk, ők meg nem.


30/F

2016. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Az azé van, meee itten jönnek a feminácik, aztán aztat mondják hogy aszongyák, és különben is nőnek lenni könnyű, mert csak a pi.náját teszi a kapcsolatba és eeetartyák, és amúgy is hol van itt emancipunci, ha a férfiaknak kell még mindig kezdeményezni, osztán azé a van, na!


Majd mindjárt jönnek a főkolomposok, aztán elmagyarázzák neked, te femináci emancipunci pénzéhes ribizli, hogy miért is van egészen pontosan fordítva, sőt még úgyabbul!

2016. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

UPDATE


Kimaradt, hogy természetesen értelmes válaszokra gondoltam....

2016. nov. 19. 20:06
 4/12 A kérdező kommentje:
2: Igen, ismerem az oldalt...
2016. nov. 19. 20:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű,hogy minden kapcsolatban, férfi+nő "történésben" minden pont így legyen.Nő vagyok egyébként, de védelmembe veszem a pasikat.
2016. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Valszeg az értelmes válaszok is ki fognak maradni, ahogy a referált kérdések lepontozott válaszait is figyelmen kívül hagytad. Nem értem miért dobnék valakit szopás elmaradása miatt, de mivel az okfejtésed nyomán értenem kéne, vagy hazudok, vagy nem ilyen vagyok. Ha hazudok, egy alja görény vagyok, ha meg nem, akkor viszont te általánosítasz. Erre sem fog senki hivatkozni, mert le lesz pontozva. További jó mulatást.

30/f

2016. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

"itt olvastam egy válaszban,............ ha a nő nem szop........... Ha a férfi nem nyal.................."

Szoval ez ugy van, hogy egyesek EGY VÁLASZBOL általános következtetéseket akarnak levonni, majd mélységesen felháborodnak a gyakorlatilag saját agyrémükön, mert ök ELGONDOLKOZTAK.

2016. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Férfi vagyok, de amit leírtál nem igaz rám!
2016. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem kerülök ilyen helyzetbe, mert az elején tisztáztam a játékszabályokat, és akinek nem tetszett, megvolt a lehetőség kiszállni.

(Vannak nekem is igényeim. Addig nem szopok, amíg nem vagyok kinyalva, a nyalás garantálja az orgazmusom, így ez borítja az összes pontot.)

Ellenben itt a gyk-en egy halom pasi támasztja alá a bemásolt pontokat. Igazatok van, kár általánosítani, mert ilyenkor az érintettek elhúznak, mélyen kussolnak, helyette jönnek ide a többiek, hogy ők bizony ilyet sose állítottak, és ugyan miért vannak begyanúsítva...

(Akinek nem inge.... )

2016. nov. 19. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:

Ömm...


1) Én csak fordítva láttam. Ha egy nő nem szereti, az nem gond, nem szabad kényszeríteni, de ha egy férfi csak megemlíti, hogy nincs oda érte, jön a hadsereg leordítani, lealázni és verni a mellét, hogy bezzeg ők mennyire szeretik, sőt, csakis ezt szeretik, és aki nem, az biztos meleg.

2) Ugyanígy ha egy férfinak nincs kedve éppen, akkor is biztos meleg, mert neki mindig muszáj akarnia. Ha egy nőnek nincs kedve, pont az a társadalmilag elfogadott, tele van vele a popkultúra ("fáj a fejem").

3 és 4) egyben: valóban hallottam ilyen önző férfiakról, akiknek csak a saját élvezetük a fontos, na de kérem, akkor tessék lépni. A másik meg, hogy egy széles férfirétegnek viszont presztízs, hogy a nőnek minél jobb legyen. Nem csak az ágyban. Tenyéren hordozás, ugyebár.

5) Nem repül, már megszoktuk, hogy sok nő hozzászólni sem mer ahhoz sem, akivel már kapcsolatban van, merthogy vagy "jaj mit szól" vagy "nehogymár nő létemre bármit is kezdeményezzek". A nyomulós csajokat viszont nagyon-nagyon kevés kivételtől eltekintve (akikkel nagyon nem értek egyet) minden férfi imádja. A férfi visszafogottságáról meg már írtam ugye, hogy nekünk tilos annak lennünk.


Szóval így is van ez.

2016. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!