Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Örülnél, vagy inkább zavarna, ha az exed rád írna?
Figyelt kérdés
Hátsószándék nélkül, pusztán érdeklődésből?2016. nov. 15. 19:27
21/22 anonim válasza:
a kérdés olvasása során vegyes érzelmek fogtak el. Sajnos Ő hallani sem akar rólam már kb 3 és fél éve pedig nem keveset voltunk/laktunk együtt.Én rontottam el mindent, nem tettem eleget érte
22/22 anonim válasza:
Azért jól esne ha rám írna, de ennek az esélye akkora, mint hogy az FTC megveri a Real Madridot.próbáltam utána keresni, de semmi válasz, majd 1 évig szenvedtem miatta. De mindig mondta tegyem túl magam, felejtsem el.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!