Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szedek fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
A helyzet az az, hogy 2 Hete megismerkedtem egy fiúval (22) és úgy érzem, hogy lassan lefogunk feküdni. Még nem járunk,de nagyon jók az együtt töltött idok, mindent megosztunk a másikkal stb...viszont én (20) félek nagyon a terhessegtol. Már kísértem baratnomet abortuszra és nem akarom átélni.. szóval a kérdés, hogy baj lenne e ha csak később mondanám el, hogy szedek gyógyszert mert akkor legalább elengednem magam hogy gyógyszerrel és gumival is vedekezunk vagy elkene mondanom,hogy mégse hazudjak?
2016. nov. 6. 11:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésem elég érthető volt,de ha nem akkor szeretném tisztázni, hogy nem az volt a kérdés, hogy Ki mit gondol arról,hogy mikor fekszünk le.
2016. nov. 6. 12:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem kell először elmondani neki, hogy tablettát szedsz.

Sőt! Nálam volt olyan, mikor a pasi kérdezte az első szex előtt, hogy "kell a gumi?" Ha ez kérdés, akkor az nálam a "viszlát" kategória. Mással se szívesen használta, ki tudja, eddig mit szedett össze! És egyáltalán nem bizalmi kérdés, hogy kitől mit lehet elkapni, egy nagyon tiszta, és kevés volt barátnőt felmutató pasi is lehet hpv-s, például. Ráadásul úgy, hogy nem is tud róla.


Amikor szóba kerül a védekezés, akkor is nyugodtan közölheted, hogy te nagyon félsz a nem kívánt terhességtől, úgyhogy jobban örülnél, ha duplán védekeztek. Gumi és tabletta. Egyébként nem tudod magad elengedni. Ha pedig nem akar gumit húzni, akkor kézen fogva, mindketten elmentek egy komplett szűrésre. Neki is érdeke, nincs ebben semmi sértő.

2016. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!