Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy szedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szedek fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
A helyzet az az, hogy 2 Hete megismerkedtem egy fiúval (22) és úgy érzem, hogy lassan lefogunk feküdni. Még nem járunk,de nagyon jók az együtt töltött idok, mindent megosztunk a másikkal stb...viszont én (20) félek nagyon a terhessegtol. Már kísértem baratnomet abortuszra és nem akarom átélni.. szóval a kérdés, hogy baj lenne e ha csak később mondanám el, hogy szedek gyógyszert mert akkor legalább elengednem magam hogy gyógyszerrel és gumival is vedekezunk vagy elkene mondanom,hogy mégse hazudjak?
2016. nov. 6. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd később elmondod. Én úgymond ismeretlennel (2 hét még nem ismeretség szerintem) nem feküdnék le gumi nélkül
2016. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A gumi mondjuk a nemi betegségek egy részétől is véd, szóval van értelme a guminak akkor is, ha amúgy tabit szedsz. Te ismered hogy mennyire lenne benne a gumiban annak ellenére hogy fogamzásgátlót szedsz, de szerintem ez egy jó alkalom arra hogy megtudd hogy tényleg fontos vagy e neki, mert ha elmondod hogy tabit szedsz, de szeretnéd ha az elején gumival is védekeznétek mert félsz a terhességtől meg amúgy is és nm tiltakozik, akkor nagyobb eséllyel vagy neki tényleg fontos és nem csak egy újabb lyuk.
2016. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Sose hazudj. Minden kapcsolat alapja, az őszinteség,és a teljes bizalom.F/31
2016. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Minek ezt előre közölni? Mikor ott tartotok, hogy fel kellene húzni a gumit, akkor mondhatod neki, hogy nincs rá szükség, pont elég ezt abban a percben tisztázni.



De egyetértek #1-el, hogy a kapcsolat elején gumi a megbízható, legfeljebb kevésbé kell izgulnod, hogy mi történik, ha mondjuk a petting miatt mégis történik valami.


Aztán ha látod, hogy nem csak egy éjszakás numera vagy, akkor el lehet töprengeni rajta, hogy hogyan tovább, engem például küldött már el leány vizsgálatra, pedig nem voltam valami nagy a fél város megvolt Casanova előtte sem, de úgy volt vele, hogy bármit mondhatok, ő nem akar bajba kerülni, természetesen ő is felajánlotta, hogy elmegy.


Igaza volt. (az más kérdés, hogy rendszeres véradóként végül csak neki kellett vizsgálatra mennie, nekem elvégzik minden alkalommal a vérvételnél az AIDS szűrést :D)

2016. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki szerintem, de ragaszkodj a gumihoz. Ha feleslegesnek ítéli fogd a nemi betegségekre :D
2016. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A védekezésről mindenképpen érdemes lenni beszélni az első szex előtt. És mondd el hogy gyógyszert szedsz, azonban te még óvszerrel is akarsz, mert nem tudod hogy van-e betegsége.

2. Normális vagy? Nehogy már két hét "ismertség" után lefeküdj vele! Ennyi idő alatt szinte meg se ismered őt!!

2016. nov. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az építő jellegű válaszokat.
2016. nov. 6. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, javasolni, hogy olyan emberekkel fekudj le (akiket egyreszt nem ket hete ismersz), es akikkel eleg kozeli ahhoz a kapcsolatod, hogy ne csak a labad tud szettenni elottuk, de a szadat is ki tudd nyitni mellettuk - bizalmas eszmecserere, persze, es ne erezd szuksegesnek a hazugsagot mellettuk egy olyan temaban, ami mindkettotoknek erdeke.
2016. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen használnék gumit

és ráér elmondani ha tényleg komoly lesz a kapcsi

ha kérdezi vagy beszéltek róla és rákérdezz akkor öswzintén mond el

de azt is h az elején csak gumival

2016. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
2hét után lefeküdsz valakivel,akkor majd ne csodálkozz,ha utána ki is dob...
2016. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!