Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem?! :O Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem?! :O Nem értem magam már, komolyan mondom. Más is volt már így? (inkább fiúk, de láényok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Helyesnek tartanak a lányok, (tényleg nem vagyok csúnya), és azt hiszem, hogy tudok is bánni a nőkkel, a tiszteletet kimutatni, ámde ezt nem szabad összekeverni a papucssággal!

pl ha bementünk valahova, kinyitottam azajtót, és a csajt előreengedtem, vagy csak úgy hagytam, hogy egy helyre ő menjen be először... pl kolis volt a csaj...aztán htvégén hazautazáskor elkértem tőle az utazótáskát, hogymajd viszem én....(mégis hogy nézne ki hogy én lazán sétálok, a csaj meg cipekedik?!) Az "érzelmi szintem" is jó szerintem.

Első barátnőm ..mondhatni azt is hogy kavart osztálytársammal, ésegyben "haverommal", miközben jártunk...mikor meg szakításról voltszó, elkezdett sírni a szája, hogy most valami "nagy dolgot veszít", meg hogy szeret még, meg stb...stb....

Második barátnőmről azt hittem, hoghy végre megtaláltam azta lányt, aki kívül-belül "szép"....perszea látszat ismét csalt!Ő nem csalt meg, távkapcs. volt.... 1 hónapban 2x alálkoztunk, de más pasikkal "elvolt" mellettem MyVipen is,aztán alighogszakítottunk, már a szexes tárgyaltál Vipen, képkommentárban.Nemrég meg még így szeret, úgy szeret...meg "nem tudnék tőled jobbat találni, veled tényleg mindent meg lehet beszélni"/stb..stb...

Hát nagyon szerethettek ha ezt művelték --.-'

Nah meg a másik.. látok jobbnál jobb csajokatoylan kis diszkósköcsögökkel, akikről még tudom is hogy csalják a bnőjüket, kb minden hónapban mással kavarnak, stb...Olyan "beszótááá köcsög" típusú pasik, és ez kell a nőknek!! Magam sem értem hogy miért, de ezt veszem észre!

IGEN! Bevallom, hogy féltékeny is vagyok rájuk iylen téren, de ugyanakkor áldom a sorsot, hogy én nem vagyok ilyen stílusú(viselkedésben).


Néha úgy érzem, hogy szétba.. az ideg emiatt, hogy aki megérdemelné , hogy találjon valakit, annak semmi nem jön össze.

Néha már gyűlölöm is a nőket kicsit... néha legszívesebben befűznék pár csajt, elérném, hogy belémszeressenek, aztán csalnám őket...ismerjék meg ők is, hogy miylen jó érzés:$:$


Van "sorstársam"?? Lányok is írhatnak!

Kort/nemei is. köszi!

Amúgy nem egy iylen vadállatnak kell elképzelni, csak tele voltam indulatokkal mikorezt a kérdést is kiírtam


17/F


2010. ápr. 27. 23:24
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

volt egy fiú az életemben.. olyan első nagy szerelem.. 9hónapig mellettem volt.. amíg lefeküdtem vele, persze szűz voltam.. aztán pofára estem. otthagyott. és én néztem hogy mivan? megkapta amit akart és hellószia.

minél elérhetetlenebb valaki, annál jobban kell. ebből énis tanultam. légy kedves, udvarias, mosolyogj. ha valaki tetszik beszélgess vele, de úgy mint baráttal. az érződik, hogy mennyire vagy szinpatikus neki. ha látod, hogy alakul a dolog, még mindig légy a barátja, és érd el azt, hogy ha 2 napig nem keresed, ő találjon valami indokot, hogy felhívjon. ha ez megtörtént nyert ügyed van.

sok szerencsét. :) amúgy 17-lány

2010. ápr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hallod öreg a számból vetted ki a szót.Mondjuk nekem picivel több barátnőm volt de az utolsó 1,5 éves kapcsolatom már kiölte belőlem szinte az érzelmeket..És majdnem odáig fajultam mint, ahogy te fogalmaztál(és teljes mértékben igazat adok) diszkós "agyag edény".. De szerencsére még tartom magam. De nagyon sokszor megfordul a fejembe, hogy most össze szedek valami "hülye p@csát" aztán közbe orrba szájba félre kufircolok csak, hogy megtudják ezek a ... hogy milyen érzés.


Gyere öreg, elmegyünk kocsmázni:)


18/f

2010. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy hisztis,vagy feminin.Csak,ahogy Te mondtad,betelt a pohár.Ez valahol érthető,de nem szabad általánosítani,és tovább kell keresgélni,és nem önsajnálkozni!Mindenki tud találni magához valót,de ehhez kell némi önismeret,meg élettapasztalat,éppen ezért kell ismerkedni,csalódásokat megélni,stb.Végig kell járnod egy utat,hogy megtaláld a Hozzád illő párt,aki tényleg szeret,és megbecsül.nyilván,van,akinek előbb sikerül,van,akinek később.ismerkedj,flörtölj,bulizz,légy nyitott a lehetőségekre,és ne csak a pláza-királynőket vedd észre!Lehet,hogy egy kevésbé dekoratív csaj többet tud nyújtani Neked érzelmileg,mint egy felszínes, ,,én vagyok a valaki" típusú lány.

Fontos az is,hogy próbáld mérlegelni a hibáidat,amiket elkövetsz,és azokon változtatni.Vagy nem mindig ugyanazt a nőtípust kiszemelni magadnak,hanem más típusú lányokkal is ismerkedni.


Első hozzászóló válasza egyébként enyhén primitív volt.Minden kutyának megvan a párja,csak ismernie kell először is saját magát,és akkor már ,,pározhat" is akár. Bár nem mindenkinek kizárólag ez az egyetlen életcélja. 23/L

2010. ápr. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jön majd Ő a NŐ!

Eddig nem voltál nővel,csak nőnek látszó valakikkel!

Nem voltatok az eddigi párjaiddal egy érzelmi hullámhosszon!Majd meglátod milyen jó ha valakiben megtalálod és Ő benned, hogy értékelitek azt ami a plusz bennetek ,hogy nem csak egymás mellett vagytok,hanem együtt!F35

2010. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
87%

Hát tegnap este olvasgattam itt az oldalon, és pont megtaláltam ezt a kérdést..

Nah akkor egyből regisztráltam, de már késő volt, ezért csak ma írok..

Szóval velem körülbelül ugyan ez van, hogy volt egy barátnőm, aki előttem csókolózott egy másik fiúval és én elnéztem neki nagy nehezen..mellesleg előtte átvert..

Nah és ilyeneket mondott nekem, hogy ő nem érdemel meg engem. Mondtam, hogy ne mondjon ilyeneket, mert hülyeség. De én voltam a hülye! Teljesen igaza volt! Én soha nem csaltam meg, és mindig szerettem, amíg velem volt. Jó voltam hozzá, de ő csak kijátszott. Engem már rohadtul nem érdekel az a lány. Én sem értem, hogy miért az ilyen vasalthajú, diszkós b**ikra buknak a csajok. Nagyon idegesítő, hogy ők mindent megkapnak és mi, akik normálisan és szeretően bánnak a lányokkal, azok nem kapnak meg semmit, vagy átverik, megcsalják őket. (mellesleg vannak rendes vasalthajú, diszkós fiúk is)

De én nem értem ezt az egészet, és teljesen igazad van abban, amit írtál! Sok sikert kívánok Neked, és biztos meg fogod találni az igazit! ;)


14/F

2010. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 29. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!