Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van velem?! :O Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem?! :O Nem értem magam már, komolyan mondom. Más is volt már így? (inkább fiúk, de láényok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Helyesnek tartanak a lányok, (tényleg nem vagyok csúnya), és azt hiszem, hogy tudok is bánni a nőkkel, a tiszteletet kimutatni, ámde ezt nem szabad összekeverni a papucssággal!

pl ha bementünk valahova, kinyitottam azajtót, és a csajt előreengedtem, vagy csak úgy hagytam, hogy egy helyre ő menjen be először... pl kolis volt a csaj...aztán htvégén hazautazáskor elkértem tőle az utazótáskát, hogymajd viszem én....(mégis hogy nézne ki hogy én lazán sétálok, a csaj meg cipekedik?!) Az "érzelmi szintem" is jó szerintem.

Első barátnőm ..mondhatni azt is hogy kavart osztálytársammal, ésegyben "haverommal", miközben jártunk...mikor meg szakításról voltszó, elkezdett sírni a szája, hogy most valami "nagy dolgot veszít", meg hogy szeret még, meg stb...stb....

Második barátnőmről azt hittem, hoghy végre megtaláltam azta lányt, aki kívül-belül "szép"....perszea látszat ismét csalt!Ő nem csalt meg, távkapcs. volt.... 1 hónapban 2x alálkoztunk, de más pasikkal "elvolt" mellettem MyVipen is,aztán alighogszakítottunk, már a szexes tárgyaltál Vipen, képkommentárban.Nemrég meg még így szeret, úgy szeret...meg "nem tudnék tőled jobbat találni, veled tényleg mindent meg lehet beszélni"/stb..stb...

Hát nagyon szerethettek ha ezt művelték --.-'

Nah meg a másik.. látok jobbnál jobb csajokatoylan kis diszkósköcsögökkel, akikről még tudom is hogy csalják a bnőjüket, kb minden hónapban mással kavarnak, stb...Olyan "beszótááá köcsög" típusú pasik, és ez kell a nőknek!! Magam sem értem hogy miért, de ezt veszem észre!

IGEN! Bevallom, hogy féltékeny is vagyok rájuk iylen téren, de ugyanakkor áldom a sorsot, hogy én nem vagyok ilyen stílusú(viselkedésben).


Néha úgy érzem, hogy szétba.. az ideg emiatt, hogy aki megérdemelné , hogy találjon valakit, annak semmi nem jön össze.

Néha már gyűlölöm is a nőket kicsit... néha legszívesebben befűznék pár csajt, elérném, hogy belémszeressenek, aztán csalnám őket...ismerjék meg ők is, hogy miylen jó érzés:$:$


Van "sorstársam"?? Lányok is írhatnak!

Kort/nemei is. köszi!

Amúgy nem egy iylen vadállatnak kell elképzelni, csak tele voltam indulatokkal mikorezt a kérdést is kiírtam


17/F


2010. ápr. 27. 23:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hupsz... kicsit hosszú lett!!:S XD
2010. ápr. 27. 23:25
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehetőleg minél több választszeretnék.Köszönöm!
2010. ápr. 27. 23:30
 3/16 nielindi ***** válasza:
0%

most ez komoly?? :D

hisztis picsä vagy. minden csaj egy kurv@, de benned semmi hiba nem lehet?! azért mert volt 2 csajod akik átb@sztak?!?! :D tudod mennyi lesz még?!? kegyetlen világban élünk, és ugye az erösebb kutya b@szik!

2010. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy csak én vagyok iylenszerencsés, vagy vannak mások is...lányok, tivéleményetek is érdekel!
2010. ápr. 27. 23:31
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet úgy van ahogy mondod... Amúgy nem nyavajgásból írtam, csak mostmár tényleg betelt a pohár!
2010. ápr. 27. 23:32
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, hanem próbálj meg egy rendes lányt találni. :) Magamon tapasztalom, hogy télleg van hogy nagyon vonzódok az ilyen se..fejekhez(inkább régebben), és csalódtam is 2szer.. de most már inkább úgy vagyok, hogy legyen valami komolyabb kapcsolatom egy normális fiúval.. Csak ez a lányoknál szerintem egy kis idő míg ez megfogalmazódik ott legbelül :P :). Tehát türelem, szép és normális és hűséges lányt terem :). És semmiképp se add fel, és ne gyűlöld a nőket.. :)
2010. ápr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Talán engem is összehoz a sors egy ilyen csjjal, amilyenről te bezsélsz.:D CSak kort /nemet isírjatokXD
2010. ápr. 27. 23:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
16/L (előző)
2010. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nielindi ***** válasza:
50%
jah, elsö 23/L
2010. ápr. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Túl kedves vagy, a lányok tudják, mit akarsz. Hagyj egy kis kételyt bennük, hogy inkább ők teperjenek utánad. Ha tudják, hogy mit akarsz, akkor nem vagy érdekes számukra, ami pedig kell nekik. Ezért keresgélnek mást melletted, ezért járnak a félrekúrós po¨csökkel, mert őket nem tudják kiszámítani, kűzdeniük kell értük. Ha meg rájönnek, hogy ez így nem jó, akkor jön a szakítás, és keresnek egy másik ugyanolyat...

De szerencsére vannak kivételek, akiknek fontosabb a kedvesség, biztonság, mint a másik levadászása. Ha türelmes vagy, kivárod, hogy egymásra találjatok.


23/ffi

2010. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!