Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki úgy "csajozik", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki úgy "csajozik", hogy hónapokig úgy keresi a lány társaságát, mint egy barát?

Figyelt kérdés

Zavarba ejt ez a szituáció, mert nem igazán hiszek a férfi-nő barátságban. Mindig félek, hogy majd egyszer többet akar és akkor baromi kellemetlen lesz visszautasítani. Viszont mivel egyre több idő telik el bízom benne, hogy ez csak valamiféle barátság.. De nem tudom ki akar feltétlen ellenkező nemű barátot? Pláne, ha állandó közös tevékenység nem köt össze.

Szerintetek létezik, hogy valakinek csak emberileg szimpatikus egy ellenkező nemű, ezért minden áron tartani akarod vele a kapcsolatot és alkalomadtán együtt lógni?


2016. nov. 3. 16:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

23/F, köszönöm! Remélem :)


23/L

2016. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és soha nem jönnék össze olyan pasival, akivel előtte nem vagyunk haverok legalább pár hónapig.

Nekem olyan fura mikor vadidegennel akarnak kapcsolatot kezdeni egyesek..

2016. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!