Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki úgy "csajozik", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki úgy "csajozik", hogy hónapokig úgy keresi a lány társaságát, mint egy barát?

Figyelt kérdés

Zavarba ejt ez a szituáció, mert nem igazán hiszek a férfi-nő barátságban. Mindig félek, hogy majd egyszer többet akar és akkor baromi kellemetlen lesz visszautasítani. Viszont mivel egyre több idő telik el bízom benne, hogy ez csak valamiféle barátság.. De nem tudom ki akar feltétlen ellenkező nemű barátot? Pláne, ha állandó közös tevékenység nem köt össze.

Szerintetek létezik, hogy valakinek csak emberileg szimpatikus egy ellenkező nemű, ezért minden áron tartani akarod vele a kapcsolatot és alkalomadtán együtt lógni?


2016. nov. 3. 16:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi :D 23/F
2016. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy! Érdekes volt olvasni az álláspontod!:) Egyébként ez valahol egy rendezvénysorozat, ami kapcsán úgyis találkozgatunk még hébe-hóba, de furcsa (volt) nekem ez az egész..
2016. nov. 3. 18:11
 13/22 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok.


Nekem ez kicsit olyan, hogy "próbálkozok, próbálkozok, ha nem is megy, legalább a közelében maradok, közben ismerkedek tovább", és ez a taktika nagyon nem tetszik! Én életemben nem beszélgettem, ismerkedtem annyi ellenkező neművel, hiszen már alapból van egy erős "szűrő" nálam, és csak akkor görgetem tovább a történetet, ha TÉNYLEG megfog az illető.


Szóval kb. azt éreztem volt barátom mellett, hogy na, statisztikai alapon végre összejött neki valaki: én... Pedig volt önbizalmam, egészséges szinten, de mellette teljesen leépült.


Amit te írsz: Nemcsak a lánybarátba rúg bele, hanem a mi esetünkben a kapcsolatunk alatt is ezt csinálta. Folyton azt mondogatta, nem hiszi el, hogy egy ilyen nő vele van (mint utólag kiderült, én voltam az első barátnője, akit igazán szeretett, a többivel "csak úgy" volt - ezen is nagyon kiakadtam)... És gondolom könnyebb volt neki elhinni, hogy vele vagyok, miután lehúzott, beszólogatott, kritizált.


Még egy sztorit hadd meséljek el, látszik egyébként, hogy nálam ez a téma egy hatalmas gócpont... :D Nagyon felzaklatnak ezek a fiú-lány barát dolgok.


Szóval, egy hónappal a szakítás után írogatni kezdett nekem az exem, bevallom, még hatással volt rám, szexuális témázgatásba is belementünk, és küldött nekem egy hosszú érzelmes levelet, amiben leírta, hogy mennyi mindenre rádöbbent, mióta nem vagyok vele, mennyire szemét volt velem, most már tudja. És hogy szeret és hiányzom neki és változni fog.


Elgondolkoztam, hogy talán tényleg leestek neki a dolgok, és tovább beszélgettünk, találka egyelőre nem történt. Aztán egyik nap megláttam, ahogy egy lánnyal vicceskedik az egyik posztja alatt (nálam az már flörtölés lenne).


Persze leírtam neki, mit gondolok erről, mire ő azt mondta, az a lány neki semmi, ez csak baráti poénkodás. Nem is az esete, de dumálgatni kezdtek (konkrétan a csaj ismeretlenül ráírt exemre facebook-on megérdeklődni, hogy a volt pasija osztja-e őt a baráti társaságában, így ismerték meg egymást, hát furcsa egy lány lehet...) és elvileg kétszer találkoztak, beültek sörözni meg jókat röhögnek együtt, de hogy semmit nem akar a lánytól.


Érdekes, én ha szerelmes lennék még az exembe, akkor nem mennék bele ilyen haverkodásokba, csak hogy legyen valaki vagy kapjak visszaigazolást (vagy hogy megtudja az exem, aki különösen ugrik az ilyenekre), hanem a szerelmem ajtaját kaparnám... Ja azt hozzáteszem, mikor írtam neki, hogy érdekes, miből tudta a lány, hogy ez nem randi, mert jól elvoltatok és gondolom te hívtad meg, akkor nem mondott semmit... Meg persze arról is bőszen hallgatott, hogy nekem könyörögnöm kellett, hogy átjöjjön hozzám (30 km-re élünk egymástól), a lánynál meg ez nem volt probléma ezek szerint.


Bocsánat, ez valahogy kitört belőlem. :D Szóval ez a bajom az ilyen fiúkkal, hogy gyávák... Gyávák, éretlenek, képtelenek egyenesek lenni és biztonsági játékot játszanak. És mellettük elég nehéz különlegesnek és egyetlennek érezned magad... Inkább az az érzés keríti hatalmába az embert, hogy a másiknak mindegy, csak legyen mellette valaki.


De tudom, hogy nem csak ilyenek vannak.

Bocsi még egyszer a kisregényért... :D


23/L

2016. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszi, érdekes volt olvasni!:) Na és igen, szerintem is itt a kulcs: "És mellettük elég nehéz különlegesnek és egyetlennek érezned magad..." Szóval jobb, ha udvarlásból alakul egy kapcsolat, nem barátkozásból.

(Persze, melóban/suliban, akármilyen közös helyen mindenki óvatosabb.)

2016. nov. 3. 18:36
 15/22 anonim ***** válasza:

13-as érdekes amit írsz, és van is benne sok igazság, de a sértettség is érződik rajtad, ami teljesen érthető.

Viszont, ha belegondolsz, azért mindenkinek nem egy próbálkozása van, mire talál egy lányt. Jó, lehet itt is van hiper szuper Sanyi, aki 10/10 lánnyal össze tud jönni, de azért ez nem jellemző.

Ha jobban belegondolsz, akkor a sima ismerkedésnél is ez van. Összejössz valakivel, mert szerelmesek vagytok egymásba, de ha a megismerkedésetek előtt 3 nappal a Juci nem küldi el, akkor az életben nem találkoztok.


Én, mint mondtam, próbálkoztam már mindkét módszerrel, és azt kell, hogy mondjam, hogy a barátkozósnál legalább nagyon normális lánybarátokat szereztem, akik persze külsőre be is jönnek. Gáz, nem gáz, szeretem, hogy ha bemegyek a suliba, akkor szép lányok vesznek körbe minden órán, és szeretem, hogy megyek a folyosón és rám köszönnek. Ezek a gesztusok nekem fontosak. Tudom, hogy dedó szint, de valahonnan el kell kezdeni az építkezést, ha régen nem sikerült. Ha össze fogok jönni egy lánnyal a jövőben, akkor viccen kívül a lánybarátaimnak egyesével kb köszönetet mondhatnék, mivel rengeteget tanultam tőlük már most. Szóval ha helyén van kezelve a dolog, akkor jó találmány tud lenni ez a fiú lány barátság.

Az, hogy gyáva vagyok, az lehet. Már mondtam, valamikor parázok, mint a szemét, van amikor nem is merek odamenni lányhoz. Valamikor meg igen. Nem tudom ez miért van. Viszont még egyszer mondom én nem "na majd ő talán" játékot játszom. Vagyis de, azt játszom, de ha én igen, akkor mindenki ezt csinálja :) 23/F

2016. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem is kell, hogy legyen különbség, és meglegyen a folyamata a dolognak.


Kedves 23/F, persze, tudom, hogy érződik még rajtam a sértettség, sőt idő kell, mire elengedem ezt az egészet. Csak elég sokkoló volt egy éven keresztül látni, kiket likeol (csöcs a nyakban-képek, pózolás, olcsóság, igénytelenség - számomra abszolút nem tetsző lányok -, egyszerűen nem értettem, miért velem van, ha teljesen más vagyok, mint akiket likeolgat...) Vagy esetenként kikkel beszélget... Nem néztem volna ki belőle, hogy ilyen olcsó nőkkel veszi körbe magát. Hidd el, hogy aki szép és igazi nő, azt én is elismerem.


A Jucis példádra annyit, hogy természetesen mindenkinek van múltja, de olyannal nem akarnék összejönni, akit pár nappal azelőtt utasított el más. :D (Ha a példában nem a 3 napon volt a hangsúly, akkor bocsi.)


Nekem pont amiatt nem fér ez bele, hogy számomra a barátság az egy tiszta, vonzódástól mentes kapcsolat, én nem akarnék magam mellé olyan fiút, aki megdugná a lánybarátait, mert én sem mondok olyan hímneműt barátomnak, akivel lefeküdnék, akire gerjedek. A barát az barát, nem pedig potenciális lehetőség.


De értem, amit mondasz, és sok dologban igazat adok neked! :)


23/L

2016. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én is teljesen megértelek. Egyébként abban is teljesen igazat adok, hogy olyan ne mondja, hogy ő aranyos, rendes, csinos barátnőt szeretne, akik csöcskidobós pcsákra csorgatja a nyálát. Én a lánybarátokat is nagyon megválogatom. :D

A Jucis példánál úgy gondoltam, hogy Pisti odamegy Jucihoz szeptember 1.én, Juci nemet mond. Pisti találkozik veled szeptember 4.én, megismeritek egymást, beleszerettek egymásba és november 3.án összejöttök, mint egy pár :) Szóval érted, hogyha akkor Juci igent mond, akkor Pisti nem megy oda hozzád, mert már ott van neki Juci :DDD 23/F

2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát pedig pont ez volt a helyzet. :D Exem állítólag a természetes lányokat kedveli... Hát, ott nem sok természetes dolog volt. :D Még aki átlagos is volt arcra/öltözködésre, az is olyan mesterkélt hatást keltett a képeivel.

(De nyilván én is kritikusan szemléltem a dolgot. :D)


Én magamat nem tartom hivalkodónak, pedig vörös hajam van és szeretek sminkelni meg csinosan felöltözni, de csak a jóízlés határain belül, és ez a netre feltett képeimben is megnyilvánul szerintem. :D


Áh, oké, így más a példa, szóval nem három nap alatt esik velem szerelembe, az okés. :D


23/L

2016. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Blade Bone ***** válasza:
Vannak türelmesebb srácok, plusz az is lehetséges, hogy az elején még nem ismer teljesen, majd ahogy telik az idő, fölfedez benned valami olyasmit, ami vonzóvá tesz és beléd szeret. Ezt nem lehet kiküszöbölni. Mert akár egy gyerekkori haver is lehet később olyan személyiségű, akibe esetleg beleszerethetsz. :)
2016. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

'Én magamat nem tartom hivalkodónak, pedig vörös hajam van és szeretek sminkelni meg csinosan felöltözni, de csak a jóízlés határain belül, és ez a netre feltett képeimben is megnyilvánul szerintem. :D"


Ez nem hivalkodás, hanem a normális nő definíciója :) 23/F

2016. nov. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!