Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy belémszeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy belémszeressen?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki 15 éves, én most vagyok 13. én 7-es vagyok ő 8-os. Én is és a legjobb barátnőm is őt szeretjük, és mi is bejövünk neki. A baj az, h a barátnőmnek ő jobban bejön, és az unokatestvérébe szerelmes, aki viszont őt nem szereti viszont. Az unokatestvére 15 éves, és 9. es. Ugyanazzal a busszal megyünk aza, és a buszmegállóból is ugyanazon az úton megyünk végig, csak ő egy kicsit előrébb lakik mint mi, így hamarabb letér arról az útról, amiről én. Sokat szoktunk hülyéskedni a buszon is, iskolában is, itton és a busztól hazafelé jövet is. Néha beül hozzám, de inkább a barátnőmhöz szokott. A barátnőmet sok fiú szereti, mert csinos, és szép. Rajtam van 1-2 kiló súlyfelesleg, de őt nem zavarja. Nem az a nagyon gyerekes pasi, inkább olyan romantikus alkat. Segítsetek, hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?
2010. ápr. 26. 19:23
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, úgy akartam írni, h neki a barátnőm kicsit jobban bejön, mint én, de a srác a barátnőm unokatestvérébe szerelmes.
2010. ápr. 26. 19:26
 2/9 anonim válasza:

szerintem ilyan korban ez legyen a legnagyobb gondod, h továbbra is joban vagytok

eljön az az idöszak mikor már együtt jártok bulizni ide oda, ott majd rámzdulhatsz, akkor már megunta a bartnőd nemtomkijének a hajkurászását, és rájön h te végig milyen jo barátja voltál

2010. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha ő elmegy továbbtanulni, úgyis lesz neki más, szal én már nem nagyon fogok a képbe kerülni :S :'( de az is lehet h addigra kiszeretek belőle. Amúgy nyomulós pasi, de nem úgy nyomul, hanem pl. a vállam smogatja, vagy a hajamat birizgálja, de nem erősen. Annyira édes :$
2010. ápr. 26. 19:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagy katyvasz az egész.
2010. ápr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egy ötletem van .

Álj ki az iskola kapujába vetkőzz mesztelenre és várd hogy megnézzen , megkérdezi mit csinálsz itt ( így ) és te azt mondod hogy imponálni aakartál neki.

Bocs a válaszért.

2010. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lécci értelmes válaszokat!
2010. ápr. 29. 21:43
 7/9 A kérdező kommentje:
már nem érdekes ez a kérdés.. :( nincs esélyem... elkell h felejtsem!! :'(
2010. máj. 5. 20:10
 8/9 A kérdező kommentje:
D':
2010. máj. 5. 20:11
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet, h mégis van.. :D megkérdezte h járnék e vele, de a bnőmtől is :@ most mi vaaan? .@
2010. jún. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!