Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy belemszeressen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy belemszeressen?

Figyelt kérdés
Baratom gyakran mondja hogy szeret, amit ki is mutat, de ugyerzem ez meg nem szerelem a reszerol.... es mit tehetek hogy megszeressen ugy igazan? Hozzatennem hogy eleg feltekeny tipus vagyok, es ha valami nem tetszik azt meg is mondom, ez a rossz oldalam, tudok kedves is lenni, meg azt mondja nagyon jol erzi magat velem, de nekem ez keves... szerintetek hagyjam egy kicsit szabadon? meg arra gondoltam hogy ha nem figyelek ra anyira, es ugy teszek mindha nem lenne anyira fontos, akkor talan izgalmasabba valhatnak, de ha roszul sulne el a dolog, es mar ugy erezne hogy nem szeretem akkor meg szakitanank... egyszeruen nem tudom mit tegyek?! legyek kedves, vidam, engedjem kicsit szabadon (ugyertem ne legyek feltekeny) ?? vagy van valami noi praktika? kicsit erdekes a kerdes, :) de elore is koszi a valaszokat!
2010. jan. 24. 15:02
 1/1 anonim válasza:
csak légy önmagad...
2010. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!