Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek értékelni fogja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek értékelni fogja, hogy mellette vagyok?

Figyelt kérdés
Indult egy barátságnak, majd barátság extrákkal lett belőle, majd az én részemről jóval több (bár ezt sose mondtam neki), ő is megszeretett jobban mert amikor féltékenykedett meg ilyesmik abból lejött. ez az egész ment két és fél évig, majd mostanság kezdtünk eltávolodni, most viszont bajban van és amint elmondta én azóta mellette vagyok és támogatom mindenben, úgy érzem jobb lett a kapcsolatunk is mindenféle aprósgról képesek vagyunk beszélni ami régen nem nagyon ment. Egész nap beszélünk ha épp nem személyesen akkor neten keresztül, mondtam neki, hogy minden nap keresni fogom (amig nem tudjuk tutira, hogy minden oké), hogy tudjam minden rendben vele. Csak félek, hogyha túl lesz ezen az egészen akkor megint megromlik a kapcsolat és, hogy most csak azért lett jobb mert én egy támasz vagyok neki addig amíg kell.
2016. okt. 6. 17:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Üzenetbe kaptam
2016. okt. 6. 17:55
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed hogy csak az segítség ami a te véleményednek megfelel, akkor tényleg kellően naiv vagy ahhoz hogy bárki bármikor kihasználhasson.
2016. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Egyántalán nem azt mondta ami az én véleményem. Rosszul látod
2016. okt. 6. 17:57
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, most már jobban értékelve téged fog újra beléd üríteni, és aztán továbbállni. Nagyjából ennyire számíts.
2016. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha baj van keres. Ennyi információból azt szűröm le, hogy jelenleg a pszichológusa vagy, az érzelmi tamponja, és amint megoldódik, el fogtok távolodni ismét. Tehát a válaszom: nem, nem fogja értékelni.
2016. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdést és a szituációt is. :)

Hasonlóban voltam én is, csak az extrák nélkül. A fiú barátom mellett álltam maximálisan, amikor szakított vele a párja, mi is nagyon sokat beszélgettünk, volt, hogy éjjel 2-kor kezdtünk el beszélni, és 1,5 óra lett belőle. Hozzám fordult, ha megnyugtatásra volt szüksége, kérte a véleményem. Egyszóval átsegítettem és támogattam ebben a helyzetben. Akkor nagyon közel kerültünk egymáshoz, mindent meg tudtunk beszélni. Ugyanazt csináltam én is: minden nap kérdeztem, hogy mi a helyzet, hogy érzi magát.

Aztán egyik napról a másikra megváltozott, és úgy eldobott, mint egy használt zsebkendőt. A mai napig nem értem, hogy mi történt ott. Az biztos, hogy akkor már kezdte összeszedni magát. Végül ő nem értékelte, hogy akkor mellette voltam, még barátként sem.

Ez nem jelenti azt, hogy nálatok is így lesz, de azt tudom tanácsolni, hogy nagyon figyelj oda magadra és nehogy halálosan beleszeress (még). Ha a jó időkben is igénye van rád, akkor beleszerethetsz. :) Drukkolok, hogy ne az legyen a vége, mint nálunk.

2016. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi romlott el 2,5 év után és mennyire "hálás" típus, ráébred-e hogy Te többet érsz, mert a bajban is mellette vagy. Az biztos, ha túl lesz a dolgokon ne keresd, és egyből ki fog derülni, hogy eszébe jutsz-e.
2016. okt. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!