Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek értékelni fogja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek értékelni fogja, hogy mellette vagyok?

Figyelt kérdés
Indult egy barátságnak, majd barátság extrákkal lett belőle, majd az én részemről jóval több (bár ezt sose mondtam neki), ő is megszeretett jobban mert amikor féltékenykedett meg ilyesmik abból lejött. ez az egész ment két és fél évig, majd mostanság kezdtünk eltávolodni, most viszont bajban van és amint elmondta én azóta mellette vagyok és támogatom mindenben, úgy érzem jobb lett a kapcsolatunk is mindenféle aprósgról képesek vagyunk beszélni ami régen nem nagyon ment. Egész nap beszélünk ha épp nem személyesen akkor neten keresztül, mondtam neki, hogy minden nap keresni fogom (amig nem tudjuk tutira, hogy minden oké), hogy tudjam minden rendben vele. Csak félek, hogyha túl lesz ezen az egészen akkor megint megromlik a kapcsolat és, hogy most csak azért lett jobb mert én egy támasz vagyok neki addig amíg kell.
2016. okt. 6. 17:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
az kimaradt, hogy L/22 és ő meg F/28
2016. okt. 6. 17:42
 2/17 anonim ***** válasza:
Itt sem teljesen értem mi a kérdés, de az biztos hogy nem vagyunk jósok.
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Leírtad TE magad, hogy bajban van most kell neki a társaságod, rendeződik az egész és vissza az egész.
2016. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kérdés fent van legfelül!!!
2016. okt. 6. 17:44
 5/17 anonim ***** válasza:
Fent, látom. Te egy hülye vagy akit ki lehet használni. Szexelni jó voltál de egyébre nem kellettél. Tessék a válasz.
2016. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nyilván jól esik neki, de ez triviális kérdés. Az hogy ez után mennyire fog számítani, azt ahogy írtam nem fogjuk neked ennyiből megmondani.
2016. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

5 nem ez volt a kérdés még mindig!

Nem azt kérdeztem, hogy miért nem jár velem vagy ilyesmi...

Az csak leírtam, hogy tudjátok az előzményeket, már egy ideje nem volt köztünk testiség és nem is lesz.

2016. okt. 6. 17:52
 8/17 anonim ***** válasza:
Szívem, hidd el hogy nem hiába mondjuk ketten is hogy ebben a "kérdésben" nincs kérdés.
2016. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Te nem is a lényeget látod a leírtakban, hanem csak azt amit te szeretnél észrevenni. Van kérdés a másik is adott rá mégis normális választ.
2016. okt. 6. 17:54
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, az voltam én :)
2016. okt. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!