Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Száááánalmas. Még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Száááánalmas. Még mindig szeretem exem?

Figyelt kérdés

Egy éve szakítottunk, és most idén egy egyetemre is járunk,sőt egy karra és borzasztó.

Nem mondom senkinek, nem akarom hogy tudja, ezt így megtartom magamnak, de nem tudok mit kezdeni ezzel.

Ráadásul már van baránője is de én még mindig borzasztóan szeretem őt.

Múltkor órán ültem épp és rám írt.Mikor megláttam,annyira elkezdett kalapálni a szívem mint az állat és nem akart megnyugodni.

Eljöttem ide ebbe a suliba, fogytam 10 kilót, tanulok mint az állat, minden rendezvényen ottvagyok kb és mégsem úgy alakulnak a dolgok ahogy én azt szerettem volna.

Mégis mi a francot csináljak még?

Ha azt mondjátok hogy felejtsem el akkor én meg azt mondom hogy ez nem így megy.

Hogy felejtsek el valakit akit kedvelek?

Tisztában vagyok vele hogy ez már szánalmas...de nem tudok mit csinálni.


2016. szept. 24. 10:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a helyzet itt is, csak neki nincs senkije, szerintem most elege van a csajozásból. Én viszont keresem az alkalmat hogy találkozzunk és még annak is örülnék ha újra legalább beszélgetnénk néha mert nagyon hasonlóak vagyunk és sok közös témánk van. Nem akarok annyira hosszan itt belemenni, de ha akarod írj privátot és meghallgatlak :)
2016. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!