Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Arcra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Arcra milyen pasik jönnek be nektek?

Figyelt kérdés
Ha tudtok, linkeljetek be a netről képeket a zsánereitekről.

2016. szept. 20. 17:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rövid hajjal Stanislav Ianevksi is tökéletes :)
2016. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem az a nagyon markáns, durva vonásokkal megáldott, szőrös férfiarc nem jön be, meg az "érett férfi" külső sem. Akkor inkább legyen kicsit kölyökképű, a haj megléte (és az, hogy ne csak pár mm hosszú legyen) nekem is fontos, illetve az arcszőrzetet sem szeretem alapvetően, de mértékkel rendben van, ha jól áll az illetőnek. Nem tudom, milyen képet kereshetnék, most így hirtelen a fiatal DiCaprio ugrott be, de majd visszatérek, ha lesz egyéb ötletem.

18/L

2016. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bmilyen ha harmonikus az arca v felfedezheto rajta egy szep vonas ami szabalyossa teszi kicsit.


Apolatlan fogsor a kizaro.

2016. okt. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!