Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ez ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ez ne zavarjon?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem jogos hogy zavar de a barátom még sosem állított be facebookon olyan profil vagy borítóképet amin én is rajta vagyok. Nekem már volt kint olyan profilkép amin ketten voltunk.

Nem mondtam neki hogy ez zavar mert butaság de mit csináljak hogy engem ne zavarjon?


2016. szept. 4. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:

És igen nagykorúak vagyunk a facebookos dolgok nem csak a tinik életében fontos légyszi normálisan válaszoljatok :)

Én sem rávenni akarom őt hanem magamban elfogadni. Bár persze nagyon örülnék neki

2016. szept. 4. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire netközpontú. Nekünk ki sincs rakva, hogy együtt vagyunk, de nem különösebben izgat. Néha van 1-1 közös képünk, mikor kirándultunk valamerre, de ennyi. Nem ettől függ egy kapcsolat, de tönkre tudja tenni, ha az egyik fél túl nagy feneket kerít neki.
2016. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne agyald túl, nyugodtan megkérdezheted, hogy miért nem állított még be olyat. Fog mondani egy okot, amitől te valószínűleg megnyugszol. Ennyi.
2016. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ő is nagyon net központú mégsem tett ki soha ilyen profilképet :(

Megkérdezni nem akarom mert hülyeség ilyenen problémázni

2016. szept. 4. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Közös kép, megjelölés van? Kiírja, hogy kapcsolatban van?

Ha igen, akkor OK.

Ez az Ő fb oldala, őt kell felismerni rajta, stb. Engem kifejezetten idegesít, mikor a csaj csüng a pasin, alig látszik, azt se tudom belőni, ismerem-e. Ennél az idegesítőbb, mikor szuperanya profilképe a gyereke.


Ha nem is derül ki a profilból, hogy egy pár vagytok (ill. hogy van valakije), akkor az azért gyanús.


De a közös profilkép nem mindenkinek jön be.

2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rengeteg közös képet tesz ki, a kapcsolat is kint van. Nem szégyell senki előtt.

Tudom hogy nem kéne zavarjon főleg így de akkor is zavar :(

2016. szept. 4. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, mégse tennék ki közös képet profilképnek :) Részemről a kiírás, hogy együtt vagyunk kint lehetne, de nem erőltetem. Egyszer viccelődtem vele, hogy "na akkor most nem is szeretsz, SZÉGYELLSZ!!!", szegény meg komolyan vette, úgy szóltam rá, hogy nem gondoltam komolyan, hagyja csak. Gyerekes dolgok ilyesmiből nagy ügyet csinálni. A közös profilképet személy szerint azért nem pártolom, mert attól, hogy egy pár vagyunk, még 2 különálló személyiség maradtunk. Szeretem megőrizni az identitásomat, és nem összeolvadni valami masszává a másikkal. A közös dolgok néha mehetnek, de azok sem túl gyakran. Inkább posztolok a hobbijaimról, munkámról, szabadidőmről, de a privát élet az privát. Mikor mások posztolgatják az olyan képeket, mikor egymás szájában vannak, a gyomrom forog, vagy épp nevetek, mert 2 hónapja mással tett ki ilyen képeket szivecskékkel, meg "forever" felirattal.

Ha meg akarod nyugtatni magad, gondolj a kapcsolatotokra, azokra a dolgokra, amiket a valóságban tesz érted, kedvedben jár, szeretget, a közös élményeitekre. És akkor nézz vissza erre a "problémára". Komolyan konfluktust szeretnél egy ilyen piti ügyből? Megérné? Amúgy szerintem se lenne nagy dolog megkérdezni, de ha tudod, hogy zavarná, akkor felesleges. Tényleg nem ezen múlik egy boldog kapcsolat, hanem azokon a dolgokon, amik valójában történnek.

2016. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. Köszönöm teljesen igazad van :) igyekszem majd erre gondolni amikor megint esuembe jut hogy az egy önálló profil és az életben sincs összecelluxozva a fejünk.

Csókolózós képeket mi sem teszünk sohaert az mindenkinek a magánügye.

2016. szept. 4. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerinetem eleg gyerekes ezen ragodni. Mellesleg gaz is, mivel a profilkep eleve egyemberes dolog szerintem, nekem nem is tetszik, amikor valaki tobbedmagaval van rajta (max nagymamak az unokaikkal, de az mas teszta). Boritokep, meg mar megint a mobilos kepeknek valo. Adja is magat a dolog, hiszen a boritokepek formaja is hosszukas. Szerintem rem proszto, amikor valaki nem boritokepnek szant kepet rak oda, hanem egy felbevagott alak virit a profilja tetejen, mert ugye a forma nem stimmel.
2016. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!