Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kicsik a melleim, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kicsik a melleim, mit tegyek hogy ez ne zavarjon? 19/L

Figyelt kérdés
75A, műtét és egyéb beavatkozások nélkül szeretném valahogy elfogadni az adottságokat. Mit tehetek?
2014. máj. 16. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Akkor végre olyan férfit keress, aki csodálja nap mint nap és értékeli. :)
2014. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem baj, ha kicsi, azok általában formásabbak és feszesebbek. Én a kis melleket sokkal jobban szeretem.
2014. máj. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfi kell, aki elfogad úgy ahogy vagy, és soha többé nem lesz vele gondod.


Másrészről nemrég olvastam egy dolgot, ami neked is megoldás lehet, ha gondolod írj privátot és elmondom.

2014. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem tökéletes, de ha esetleg küldesz róla képet, úgy jobban meg tudom mondani. Hogy mit tehetsz? Először is fogadd el magad. Másodszor pedig hidd el amit mondunk, mert ez így igaz :) Egyébként pedig én téged szeretlek, /úgy ahogy vagy/ nem a melled ;)


Bízz magadban!

2014. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Öltözködj előnyösen, és kezd el szeretni őket. nekem is kicsi, 85A, de világ életemben szerettem őket, mert gyönyörűek.
2014. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát... ismerek ÉPP egy kordbéli lányt akinek szintén kicsi és panaszkodik és érte, hogy nincs melle... a gáz szerintem az, hogy push-up melltartót vesz fel... más szóval nem bírja elegánsan viselni a saját adottságait és "csal", úgymond. Szerintem EZ a gáz, nem pedig az, hogy nincs melle.


Nem attól leszel szép nő, hogy nagy a kosárméreted. Tanuld meg elfogadni magad úgy, ahogy vagy és kész.

2014. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát köszönöm mindenkinek, megpróbálom elfogadni, az a csalás meg.... lehet hogy gáz de a közérzetet jobbá teszi az tény.
2014. máj. 16. 21:31
 8/19 anonim ***** válasza:
Ezt hiheted, de valójában nem, mert amint leveszed, szembesülsz vele, hogy az nem is te voltál. :) Ugye érted...
2014. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
aki veled lesz,szeretni fog az imádni fogja őket meg téged a többi "alkatrészeddel" együtt
2014. máj. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Oké, de ha "csalsz", akkor a jobb közérzet csak egy ideig marad meg, utána úgyis elveszted az önbizalmadat, nem? Sokkal jobb lenne egy hosszan tartó megoldás. Hidd el, hogy sok olyan fiú/férfi van, aki szereti a kisebb melleket, illetve akit nem zavar az ilyesmi. Nekem is sok kismellű lány tetszett már, és nem ettől függ egy ember értéke. Próbálj pozitívan gondolkodni, gondolj arra, hogy ez így jó, és ha ilyen lesz a kisugárzásod, akkor tutira vonzani fogod azokat a pasikat, akik buknak a hozzád hasonló lányokra.
2014. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!