Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl kicsik a melleim, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl kicsik a melleim, mit tegyek hogy ez ne zavarjon? 19/L

Figyelt kérdés
75A, műtét és egyéb beavatkozások nélkül szeretném valahogy elfogadni az adottságokat. Mit tehetek?
2014. máj. 16. 21:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10-nél tökéletesebben aligha lehetne megfogalmazni. Pacsi.
2014. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kismellű lányként mondom neked (70A), nem minden a mellméret, persze nem rossz, hogyha nagyobb, de mással is lehet érvényesülni a fiúknál. Rajtad is biztos van, ami figyelemfelkeltő. Nekem mondjuk elég hosszú a lábam, ezért a szép dekoltázs hiányát azzal tudom kompenzálni, hogy rövidnadrágokat, szoknyákat hordok. Lásd meg magadban a különlegeset és azt emeld ki. A kis mellek előnye pedig, hogy nem lógós hanem feszes, gond nélkül tudsz hason aludni, felvehetsz csőtopokat és pántnélküli ruhákat, mert nem buggyan ki :D Ne aggódd túl a dolgokat, aki megszeret, elfogad úgy, ahogy vagy.

21/l

2014. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 12-es. Én fiú vagyok de tökéletesen leírtad :)
2014. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

kicsit lehet csalni de ne sokat :D

a kis mell amúgy neoténiás jelleg, fiatalabbnak tűnsz kis mellel, bár ezt nem minden férfi szereti az tény de van aki nagyon

2014. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy tényleg ez az, ami meghatároz téged? Egy szám, Egy méret?

Komolyan hagyod, hogy ilyen semmiség iatt ne merj az lenni, aki lenni szeretnél? Ez csak egy dolog, és az égvilágon semmit nem jelent.

előnyei: sport közben kevésbé zavaró.

tudsz hason aludni

tudsz rettentő kényelmes pózban az ágyban enni úgy, hogy a tányér a mellkasodon van és nem borul le, miközben tévézel.

nem fáj tőle a hátad.

a legtöbb ruha sokkal jobban mutat rajtad.


Egyébként meg nem ez határoz meg, mint embert. Nem ez mutatja az értékeidet. Az értékeidet az intelligenciád, a kedvességed, az együttérzésed, a humorérzéked és a rasszizmusról alkotott véleményed határozza meg, nem pedig az, hogy mi mekkora rajtad.

2014. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

És NE ÉRDEKELJEN A FIÚK VÉLEMÉNYE. Undorító, hogy az összes biztató válaszban legalább egyszer benne volt, a 'sok fiúnak a kis mell tetszik' szarság is.

Egy nő önmaga miatt szeresse és fogadja el magát, nem pedig azért, mert a férfi nép egy áldott része vonzónak találhatná 'ANNAK ELLENÉRE' hogy a természet kib-szott vele.

Nem.

A fiúk senkit nem érdekelnek.

Ne a fiúk miatt szeresd magad.

A fiúk jelentéktelenek.

Téveszd el a nevüket, hogy rájöjjenek, mennyire nem számítanak.

Szeresd magad önmagadárt.

A világ így is a fiúk körül forog.

A fiúk meg menjenek a kongresszusba és fogják be, ha egy nő önértékeléséről van szó.

2014. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm 16-os :) igazad van
2014. máj. 17. 09:56
 18/19 anonim ***** válasza:

egyetértek a 16-ossal.:)


nekem is akkora a mellem, mint neked. régen nem tudtam elfogadni én sem, de mára már valahogy nem zavar. nekem tetszenek, akinek meg nem tetszik, az keressen olyan lányt, akinek nagy van.

2014. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi a mellem. Annyi különbséggel, hogy sosem zavart. :) A kis mellem ellenére is mindig bőven akadt udvarlóm. :) Sosem éreztem, hogy bármi hátrányom származna abból, hogy picik. Nem a mellektől lesz igazán nőies egy nő. :) tanulj meg az alakodhoz megfelelően öltözködni. Én mondjuk mindig a felsőkre helyezem a hangsúlyt, egy egyszerű sötétebb nadrág, vagy szoknya, és ahhoz egy színesebb felső, nagy nyakláncok, és optikailag már ki is van egyenlítve a dolog. :D

meg aztán, ha szomorkodnék, attól még nem nőnének meg. :D

Ritkán, de volt olyan is, hogy egy srác mesélt egy viccet, és mivel kapcsolódott a poénhoz, ezért beleszőtte, hogy milyen jó, hogy nekem nincs dekoltázsom. :D Sirva elfuthattam volna, de inkább nevettem, és még csak nem is fájt. :D Igaza van, de ettől nem leszek kevesebb, vagy kevésbé nőies. :)

Emeld ki az előnyös részeid te is, a melledet meg szeresd ahogy van. :)

2014. máj. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!