Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukik rá mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik rá mindenki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nem egy olyan nagyon nőies nő, olyan átlagosnak mondanám stílusra. (Tehát nem a magassarkús, szolizott, körmöshöz járó stb. típusú csin csaj, hanem inkább egy farmer, tornacipő stílusú, de amúgy arcra nagyon szép lány picit telt testalkattal)

Szóval nem egy csinibaba.

Már van pasija több mint 5 éve, aki nagyon jó pasi is és imádja a barátnőmet.

Akárhova megyünk mindenhol viszont őt nézik a pasik, vele flörtöl a kiszolgáló a szórakozóhelyen, múltkor még a buszon is egy srác leszólította mikor velem volt. Munkahelyén is kb napi szinten flörtöl vele valaki, elkérik a számát, meghívják ide oda stb.

Persze ő nem vevő rá, mert szereti a pasiját, hidegen hagyja a sok udvarlás amit kb napi szinten kap.

Én sem vagyok nála szerintem sokkal szebb, meg csúnyább sem, nagyjából hasonló kaliberek vagyunk csak én max kicsit szeretek csinosabban öltözni, de ennyi.Viszont engem sose vesz észre senki, itt vagyok 26 évesen és évek óta nincs senkim. Engem miért nem vesz észre soha senki, őt meg miért szólítják le napi szinten? Mi a titka az ilyen nőknek?


2016. szept. 1. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ő dögös, te meg nem.
2016. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kép alapján jobban tudnék véleményt írni.Mondjuk én is nő vagyok... Csak gy a leírás alapján lehet,hogy még is szebb nálad,vagy írtad az alkata picit teltebb,ha nem molett,vagy kövér akkor ez sok pasinak pont jó. Én magas vagyok és vékony,de nem deszka még is sokszor lesoványoznak.Esetleg ő lehet alacsonyabb,mert vanna pasik akik az ilyen kis "cukimuki" pici csajokat szeretik :) Az rendben van,hogy csinosan öltözöl annál nem lehet gond,max csak ha kihívóan,meg sok smink stb,mert egy két pasinak ez ijesztő lehet. Azt nem írom,hogy esetleg azért mert ő közvetlenebb másokkal,hisz ez ránézésre nem derül ki senkiről.
2016. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy amelyik embernek van párja, főleg hosszabb ideje, az sokkal kelendőbb mások szemében, mivel felértékelődik az által, hogy "van valaki az oldalán". Érted? Ugyanez van férfiaknál is. Amikor egyedül van valaki (legyen átlagos küllemű), sokkal több nőnél érdektelen a pasi, mint amikor nővel jelenik meg. Versenyszellemet felébreszti az a másik nemnél, ha van valakid. Mivel neked évek óta nincs senkid, nem erősödött meg az önbizalmad, valaminek a hiányát sugárzd kifele, nem a meglétére való büszkeségedet, emiatt nem olyan jó a kisugárzásod, mint a barátnődnek. Szimpla pszichológia.
2016. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra tudok még gondolni, hogy talán ő ilyen "nyitott típus" (nem ribi vagy ilyesmi amire gondolok), hanem amolyan közvetlen, vidámkodós alkat, sokakkal beszél, extrovertált, boldog... És ennek a következménye ez.


Ami persze nem azt jelenti, hogy jobb vagy rosszabb tőled, hanem ő ilyen. Te meg olyan. Ami nem rosszabb, lehet nálad kevesebben próbálkoznak, de ők is inkább amolyan maguknak való, társaságban hallgatagabb srácok.


Szerintem mindkét eset normális, ki ilyen, ki olyan. Egyik sem jobb vagy rosszabb.

2016. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1es nem tudsz olvasni?

" nem egy csinibaba" itt a válasz:(

2016. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Talán sugárzik rólad az irigység, és azért. De az is lehet az oka, hogy nem érzi úgy, hogy csinosba kellene vágnia magát ahhoz, hogy jól nézzen ki. Nem akar másoknak megfelelni. Ő farmerban és sportcipőben érzi jól magát, nem feszeng, hogy mások felfigyeljenek rá, van önbizalma, és gondolom nem utolsó sorban szép is.


Amúgy meg akinek van párja és boldog, kiegyensúlyozott kapcsolatban él, az meglátszik a külsején is. Sugárzik róla, hogy vidám, mosolygós stb. Ezt veszik észre többen!


Velünk is így volt. Amíg egyedül voltam, a kutya nem vett észre (1-2 kivételtől eltekintve). Miután lett barátom, érezhetően megnőtt azok száma akik odajöttek és kezdeményeztek nálam. Azóta már a férjem, és ő is erről számolt be az eltelt idő alatt. Az előtt senki nem kezdeményezett nála. Miután járni kezdtünk, nem telt bele pár hét, és kezdődött nála is a dolog. Csajok mentek oda hozzá beszélgetést kezdeményezni, randira hívták, az esküvőnk előtt napokkal még egy lány haverja is bepróbálkozott nála, aki az előtt sok évig soha semmit nem akart tőle. De se őt se engem nem érdekelnek az ilyesmik. Én is farmerban, sportcipőben érzem jól magam, és senki kedvéért nem vágnám puccba magam. Nem a csinosság érdekel, hanem a kényelem, és hogy azért ne álljon szarul a ruha ami rajtam van, valamint ne legyen szakadt stb. Azért meg főleg nem öltözködnék másképp, hogy a pasik kezdeményezzenek nálam.


Szerintem túl görcsös vagy.

2016. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

En se hordok magassarkut, nincs mukormom, megis tapadnak ram a pasik. Ezentul majd kikerdezem mindet, miert. ;)

N

2016. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!