Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető a nemtetszésem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető a nemtetszésem vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Párommal elég régóta ismerjük egymást, haveri, majd baráti viszonyból lett szerelem, elég friss. Nagyon jól tudom róla, hogy az előző barátnőjét többször is megcsalta egy konkrét lánnyal, akivel megbeszélték, hogy csak szex, semmi érzelem, és amint talál valamelyikük olyan párt, akivel komolyan tervez, vége az egésznek. Na, mikor mi összejöttünk, másnap beszélt is ezzel a lánnyal, hogy ennyi volt, kész. Ez 3 hete volt. Viszont akárhányszor mellettem telefonozik az ágyban, látom messengeren, hogy még előző nap is, sőt van, hogy aznap is beszéltek. Aggódnom kellene, vagy túlreagálom, és simán beszélgethetnek a történtek ellenére úgy, mint haverok? Köszi!


22L 25F


2016. aug. 31. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,mi ezt nem tudhatjuk, neked kell megítélni. Kérdezz rá.
2016. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok felesleges vitát, meg nem akarok féltékenykedni, hisztizni. :/
2016. aug. 31. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos megfogja tenni veled is. Azzal a lánnyal vagy eszméletlen jó a szex, vagy mégis csak többet érez iránta, csak még magának sem vallja be.

De kérdezz azért rá, mert nem tudhatod.

2016. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En nem jottem volna ossze valakivel pont ezert aki elozo meg massal hentergett. Egyreszt fizikailag masreszt lelkileg is undorito es sokat elarul az adott ember - jelen esetben a pasid - szemelyisegerol. Ennyit jelentenek neki a kapcsolatok.
2016. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fura dolog volt ez az előző barátnőjével. Mikor először voltak együtt, a párom iszonyú szerelmes volt belé, de a lány átverte, majd telefonon szakított vele. Hónapokkal később a lány könyörgött, hogy sajnálja, és próbálják meg újra. Párom részéről ez egyfajta (egyébként gyerekes) bosszú volt.
2016. aug. 31. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de teged ennek tudataban mifele rozsaszin szerelem vakit el, hogy siman egyutt vagy egy ilyen emberrel? Megcsalja a parjat, bosszut all undorito modon, utana osszefekszik azzal a konkret csajjal majd melletted is vele csevereszik. Gondolom, tul sokszor hallottad mar az o eloadasaban a sztorit es a tiszta tenyek nem jottek at belole... mindig meglep milyen undorito emberek vannak.
2016. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem csak az ő verzióját hallottam a történtekről, hanem elég sok mindenkiét. Igen, a párom sem játszott a legtisztességesebben, de a lány sem volt kismiska, sőt.
2016. aug. 31. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ertem, de akkor felesleges a nemtetszes meg tarsai. Nem zsakba macskat vettel, pontosan tudtad milyen moralitasu emberrel jottel ossze, es o most csak azt az erkolcsi szintet mutatja konnyitett verzioban amit eddig is, es amit varni lehetett egy ilyen embertol.
2016. aug. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És amkor már minden ok? Ha a párod görény volt, nem zavar mert az exe is az volt? Hát erre mit lehet mondani. Ha neked ilyen pasi kell akkor ne legyél meglepve.
2016. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!