Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetséges? Olyanok válaszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? Olyanok válaszát várom, akik jártasak a tornatermek világában!

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nem élünk együtt. Tegnap közösen elmentünk a közeli fitbe, h együtt tornázzunk.

Ma szex közben észrevettem, h mindkét vállánál 2-3 piros csík van. Mint a karmolás nyomok. Lazán megkérdeztem tőle, h ki karmolgatta meg. A válasz, h senki, csak tegnap a fitben a vádlizógép nyomta meg neki... Miután elment, megnéztem az én vállamat, trapézizmomat és nekem nyoma sem volt. Nem szoktam figyelni, de magamon még sosem vettem észre, h ez a gép ilyen nyomot hagy... Adhat okot gyanúra? :/

Tényleg, nem akarom őt megvádolni, de fitnessező férfiak/csajok: nektek volt ilyen a géptől? Tegnap elméletileg nem volt sehol, bár este nem írtunk mert állítólag otthoni munkában segített..


2016. aug. 23. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a rúdtól volt hasonló, mikor viszonylag nagy súllyal guggoltam.

Én észre se vettem, a volt barátom hasonlóan reagált, mint te.

Emiatt felesleges gyanakodnod.

2016. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg túlkomplikálom... :/ Bár ő nem guggol, h rudat vegyen a nyakába, de ugye sosem lehet tudni, lehet tényleg a gép :)

Azért is vagyok ilyen gyanakvó, mert mostanság a haverjával nagyon sűrűn találkozik. Bejelenti, h picit kimegy majd vele és egyszer csak eltűnik. Aztán addig nem is reagál az üzeneteimre amíg meg nem jön be. Nem zaklatom az üzeneteimmel meg semmi, csak ha itt-ott valami eszembe jut és megkérdezem... Ne haragudjatok, tudom kaotikus ez így, ahogy leírom, de már talán túl sokat kombinálok :(

2016. aug. 23. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szó szerint ugyanez van a vádligéptől. Rá kell rakni 200 kg-ot, hogy érjen valamit, és a párnája hülyén van csinálva. Amikor a kérdésed második soránál jártam, akkor már mondtam, magamban, hogy vádligép. A barátnőm ugyanezt eljátszotta, csak ő üvöltött, hogy melyik ribivel csaltam meg. 5 percet puffereltem, másnap vittem a terembe vádliztatni, szegénykémet nagyon megkínoztam, másnap ott voltak a csíkok. Azóta jót röhögünk ezen :D
2016. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is olyan nyomokat hagy a vádli gép, nincs miért aggódnod! :)
2016. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam is vádligép volt a "bűnös"😊
2016. aug. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!