Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egész eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egész eddig csak félreértettük egymást?

Figyelt kérdés

Adott egy srác, akit már lassan egy éve ismerek. Szép lassan haverok lettünk. Aztán meg volt több is köztünk. Nem feküdtünk le, de többször is csókolóztunk stb... Többnyire buliban. De ebből azért talán látszik, hogy bejövünk egymásnak.

Az a baj, eleinte ezt én is inkább csak szórakozásnak fogtam fel. (Nem szép dolog egy lánytól, de mindegy) De sokat beszélgetünk, majdnem minden nap. Mondott már olyat, hogy szeret, de baráti szövegkörnyezetben. Gyakran becézget, megölel, ilyesmi. Múltkor azt mondta bármiben számíthatok rá. Megvigasztal ha szomorú vagyok. Szóval tényleg jó barátok vagyunk. Csak épp én többet érzek már.. Most ez vajon tényleg csak barátság, vagy lehet hogy lenne esély többre is?

Amióta így érzek iránta gyakran vitatkounk, elég feszült vagyok az érzéseim miatt mert fogalmam sincs neki mit jelentek. Szóval szerintetek ha lenne valami, akkor már kapcsolatban lennénk, nem igaz?

Neki fogalma sincs az érzéseimről. Amúgy sem vagyok egy érzékeny lány, szóval lehet nem is gondolná rólam. (a fejemhez vágta már hogy érzéketlen vagyok :D) Amikor kérdezte féltékeny vagyok e rá váltig állítottam hogy nem, és emiatt is majdnem vitatkoztunk. Voltak már közös barátaink, akik kérdezték miért nem járunk, erre meg mind ketten tiltakotunk, hogy ugyan semmi pénzért, utáljuk egymást stb. Persze poénból, nevetve :) Szóval így talán értitek, én játszom vele a lazát, és közben csak félek kimutatni mit is érzek. De nagyon szeretem őt, azt aki. Egyre jobban. :) Megvannak a hülyeségei, 21 éves létére nagyon gyerekes. De igazából én is.


2016. máj. 16. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyetlen módszer van arra, hogy kiderítsd mi a helyzet, ha a játszadozás helyett őszintén elbeszélgettek a helyzetről.
2016. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

így szokott ez menni. Elköveti szinte mindenki ugyanazokat a sablon hibákat. Valószínűleg gyötrődni fogsz még pár hónapig, aztán valaki benyögi a járást, amiből vagy nagyon jó dolog sül ki, vagy megutáljátok egymást. De így, hogy húzzátok az időt egymás körül, (mert egy nap is csak 24 órából áll) ez kb nonszensz. Igazából ez majd jó pár év múlva fog visszaütni, amikor visszagondolsz hogy, hogy a fenébe lehettem én ilyen hülye, x hónapig csak keringőztünk egymás mellett , közben meg élhettem volna normális szerelmi életet is.

De le kell futni ezeket a köröket is, hogy tanulj belőle és legközelebb benyöghesd a következő fiúnak, hogy " Te Jani, nem kedvelsz engem egy kicsit?"

2016. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!