Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Jelenleg nagyon megvagyok hízva. Mint tudjuk manapság az a trendi és előny a férfiaknál ha 50-60 kilósak. Na én most ütöm a 100 at. Ezért is furcsálom hogy pl buszon elég gyakran néznek érdeklödően az igazán szép szexis fiatal lányok. Nem vagyok már tini! Különbséget tudok tenni a viselkedésüktől,valóban tetszhetek némelyiknek a vicc csak az hogy így?? Előnytelen formámban?


Azt mondjuk nem zárom ki hogy ha beszélni kezdenék valamelyikkel azért el lennék utasítva.


2016. máj. 15. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Csatolhattal volna kepet a testedrol..igy ehhez mit szoljunk?!
2016. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak azt pl hogy akkor sokaknál mégse azonnal kizárt ha egy pasas dagi? Voltam én vékony iletve átlagos szinte egész életemben de akkor se kaptam annyi kedves mosolyt mint mostanában.


Privátban igazi nőknek mutathatok képet de itt nem igazán ismerkedni vagyok.

2016. máj. 15. 09:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat nekem is a mackosabb pasik jonnek be pl..nem a koverek de legyen hasa

Mindenkinek mas jon be :)


Nem is ismerkedes miatt akartam a kepet csak hogy velemenyt tudjunk mondani

2016. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor mutass egy olyan képet ami neked tetszik hogy kb tudjam neked mi a hasas. Valaki szerint egy 180 magas 80 kilós is dagadt mert nem 60 kg mint a páva 15 évesek. Szóval mindenkinek mast jelent a kövér határ.
2016. máj. 15. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a macis férfiak jönnek be leginkább. Ezzel nincs is baj, mindenkinek más az ízlése! :-)
2016. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!