Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek drogosba (füvesbe)? Mik a tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó, úgy érzem szeretem, de félek, hogy soha nem fogja abbahagyni a szert, és hogy talán máshoz is fog nyúlni. Mit kellene tennem, ha egyszer szeretem.

Vagy ezek csak hamis érzelmek lennének részemről, talán csak sajnálom?


2016. aug. 7. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen egy nagy balek. Van egy summa cum laude orvosi diplomám, három nyelven oktatok, de nyilván ez is balekség. Meg az is, hogy nem bukom a drogosokra meg a bűnözőkre, találkoztam már párral, amikor a mentő behozza őket, nem tetszettek.
2016. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

A fű, akár az alkohol, mértékkel fogyaszt va nem gond.

Kéthetente, havonta leülni egyet sörözni nem alkoholizmus, ahogy egy ilyen rendszerességű spangli se tesz "füvessé".

A függőség számomra nem tolerálható.

Amíg így vezeti le a belső feszültséget, sok jóra ne számíts kérdező.

Más alternatíva kéne, de füvezni könnyebb. Aki pedig a dolgok könnyű végét fogja meg az gyenge.

2016. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%

#11 én meg a tündérketesztanya szárnyakkal és varázspálcával...

Eléggé maradi gondolkodású orvos lehetsz, ha nem látod be a marihuána gyógyászati alkalmazását és nem különbözteted meg az alkalmi fogyasztót a függőtől... Na és az empátia hol marad? én nem lenézem és elítélem a betegem hanem segíteni akarok neki és támogatom

2016. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
24%
A fiút a saját barátnője nevezte füvesnek és nem alkalmi fogyasztónak. A marihuánának nincs olyan orvosi haszna, hogy fiatalok szívjanak be tőle bulikban. És főleg: törvénytelen.
2016. aug. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Az empátia kötelez arra, hogy drogosokkal járjak? És most akkor betegnek tartod őket vagy nem?
2016. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

az előző kérdésében alkalmi fogyasztónak nevezte a fiút, gyanítom itt egyáltalán nincs szó függőségről, főleg hogy a marihuána nem okoz erős függőséget.

szövegértési probléma adódhatott, én arra céloztam, hogy nem árt ha egy orvos empatikus. Szó nem esett arról, hogy járj egy ilyen fiúval.

Ja és ne facsard ki a szavaim. A drogfüggők, alkoholisták beteg emberek, de az alkalmi és felelős fogyasztással semmi gond nincs.

Vitatkozni és tovább offolni a témában nem szeretnék. Egyikőnk se fogja tudni ráerőltetni az álláspontját a másikra, és én elfogadom azt, ha máshogy látod a világot. Te is tegyél így szerintem

2016. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Mindennap használja a szert. Ha teheti, akkor egész nap csinálja, illetve csinálná.

2016. aug. 7. 21:57
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg unatkozik. Vond el a figyelmét, szervezz programokat és máris mem fogja csinálni ;)
2016. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23%
Pszichés függősèget bőven okoz. Itt most nem az orvosi empátiámról van szó, amúgy sem kötelességem magánemberként bárkivel is empatizálni, ez egy párkapcsolati tanacskérés volt, arra reagáltam. Ha valaki a törvénytisztelet miatt baleknek titulál és személyeskedik, az nem az én szövegértési gondom.
2016. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem én neveztelek baleknak, na szia :)
2016. aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!