Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szerelmesek drogosba (füvesbe)? Mik a tapasztalatok, tanácsok?

Figyelt kérdés

A barátomról van szó, úgy érzem szeretem, de félek, hogy soha nem fogja abbahagyni a szert, és hogy talán máshoz is fog nyúlni. Mit kellene tennem, ha egyszer szeretem.

Vagy ezek csak hamis érzelmek lennének részemről, talán csak sajnálom?


2016. aug. 7. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

a szert :DDDD

Tudtad hogy a marihuána több országban legális? Vagy hogy gyógyászati célokra használják? Esetleg, hogy még egy ember sem halt meg tőle? Vagy hogy a nikotin/alkohol sokkal erősebb függőséget okoz nála?


Gondolom te vagy az aki nemrég kiírt egy hasonló kérdést, ott még csak alkalmi fogyasztónak nevezted a fiút...


Nem vagy belé szerelmes szerintem, tanulj egy kis elfogadást és olvass utána a marihuánának.

Úgy beszélsz, mintha heroint fogyasztana intravénásan..

2016. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Na igen, szerintem abszolút igaza van az első hozzászólónak. Gyógyászati célokra is használják (hallottam olyat is, hogy egy idősebb pár is vásárol rendszeresen, mert a férjnek valami daganatos betegsége van). Én voltam együtt olyannal, aki füvezett (ezt most nem úgy kell érteni, hogy mindennap meg hogy betépve ment be dolgozni), egyáltalán nem hatott ki a viselkedésére, ő csak ellazulás céljából szívott és csak időközönként. Szerintem ebben semmi olyan nincs, amit ne lehetne megkérdezni. Tőlem a párom még meg is kérdezte, hogy nem zavar-e. Ez csak elfogadás meg nyitottság kérdése.
2016. aug. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

“ájm a réjnbó tú“


A mai világban belefér. Ez legyen a legnagyobb hibája

2016. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem férne bele. Én láttsm az ismerősömet pár slukk fűtől vörös szemmel őrjöngeni. Ilyet sem az alkohol, sem a nikotin nem csinál. Alkoholhatás dózisfüggő, kiszámítható.
2016. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

#4 arra gondoltál, hogy az nem fű volt?

a marihuánától senki nem fog őrjöngeni... ellenben az alkohollal ami agresszívvá tesz

2016. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom is füvezet amit nem tudtam, mire kiderült mit csinál kemény drogokat is elkezdett használni.

Hiába volt elvonón, egy ideig nem csinálta majd újra elkezdte.

Sajnos már nincs velünk, a drokokat választotta ami elvette tőlünk...

2016. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
35%

Kérdező,ezt nem tudod elfogadni,mert nem először kérdezed . Itt pedig hiába teszed fel a kérdést,mert a vélemények megoszlanak.

A fëlelmed nem alaptalan,nem hagyja abba és esélyes,hogy keményebbekhez nyúl.

Nekem semmi bajom velük,mivel nagy ívből elkerülöm őket. Nem is ítélkezem,mindenki úgy cseszi el az életét,arra költi a pénzét,amire akarja.

Egy a lényeg: tartsák magukat távol a családomtôl,barátaimtól.

2016. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
De fű volt, ott voltam.
2016. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy meg a marihuana M.o. tiltott szer. Aki használja, megszegi a törvényt és szándékosan. Ilyen emberrel meg nem jarnék.
2016. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

#9


A Nagy Törvénytisztelő :D Gondolom az a fajta baleek vagy aki mindig "törvényesen" intéz mindent és le is gombolják rólad a megfelelőe nagy összegeket.

2016. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!