Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én még szűz vagyok,22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én még szűz vagyok,22 évesen ez baj?

Figyelt kérdés

A párommal már 6 hónapja együtt vagyunk. Ő a nagy ő. Már a középiskola óta nagyon tetszett nekem és mint kiderült én is neki. Viszont nem jártunk, mivel (szerintem) nem volt bátorságunk oda menni a másikhoz, legalábbis nekem. Ő elballagott én pedig még maradtam ott 2 évet, így már látni se láttuk egymást, csak újabb 2 év elteltével találkoztunk és a többit meg intézte a sors.

Most együtt vagyunk fél éve, és felmerült a szex. Én is akarom, ő is, de én félek. Nem attól, hogy fájni fog vagy valami hanem, hogy nem lesz elégedett velem...nulla tapasztalatom van.

Szerintetek elmondjam, hogy nekem ez lesz az első?



2016. aug. 4. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen mond el,ezt nem árt tudnia.

Ha tényleg odavan érted,nem lesz baj.

2016. aug. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is észre fogja venni a tapasztalatlanságodat, szóval csak magadnak könnyítesz, ha nem hazudsz neki és őszinte vagy vele.
2016. aug. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell félni ha valóban szeretitek egymást.

Én jóval később kerítettem sort az elsőre,de olyan érzelmek közepette,hogy teljesen mellékes volt a szexuális teljesítőképességem mértéke.Imádtuk minden pillanatát,egymáshoz érni is maga volt a gyönyör.Biztosítottuk egymást arról,hogy a finom puha érintés mindkettőnk számára már kielégülést jelent,elsőre nem a behatolás és a maratoni hosszúság a fontos.

2016. aug. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát neki már van tapasztalata..

De elmondtam neki és jól fogadta :)

Még azt is mondta, hogy nem volt még szűz nővel, úgyhogy kicsit zavarban van.

Olyan aranyos volt. :)

Köszönöm a választ mindenkinek :)

2016. aug. 4. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!