Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne aggódnom, ha 18 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne aggódnom, ha 18 évesen még mindig szűz vagyok?

Figyelt kérdés
F

2015. szept. 28. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
A nagy dolgokat nem kell siettetni, különben csalódás lehet belőle.
2015. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem, de azért nem kell várnod 30 éves korodig hogy elveszítsd :)
2015. szept. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

Milyen csalódásról beszélsz te?

Nem vagyok én kislány,aki vél elveszíteni,mert lehet,hogy csak kihasználják.

Egy fiú másképp müködik.


#2

Ha lehetne most azonnal elveszteném.

2015. szept. 28. 11:53
 4/15 anonim ***** válasza:
F-knak NINCS!!!! szüzességük. BÉNASÁGUK van.
2015. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csúnyaságom van,a nőknek meg nagy igényeik.
2015. szept. 28. 12:08
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ha van pénzed, akkor máris mehetsz egy prostihoz, akivel elveszítheted és nem kell itt nyafognod a témán, meg egyébként se, ha olyan nagy szád van, hogy "Ha lehetne most azonnal elveszteném."!


És akkor nem kell a külsőddel se foglalkoznod, mert az utcalányokat nem a külsőd fogja érdekelni!

2015. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Kisfiú vagy még nem férfi, a korodbeli lányok sem igazán nők még, nem késtél le semmiről. Még a tojáshéj ott figyel a popsidon.
2015. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szeretném olyan nővel elveszíteni,aki nem a pénz miatt dug velem.Semmivel sem lenne jobb a prostis verzió,mint a szüzesség.Sőt,rosszabb.
2015. szept. 28. 12:22
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Akkor meg mit rinyálsz itt úgy őszintén?


Neked nem jó a prosti, mert az még rosszabb, mint a szüzesség!

De itt sírsz, hogy kéne-e aggódnod, hogy még nem voltál nővel! De a nőknek meg nagy az igényeik!


Akkor döntsd már el végre, hogy mit akarsz!


Nem rinyálni kéne, hanem csajokkal ismerkedni, még csak most kezdődik az élet számodra!

Ha már most sírsz, akkor mit fogsz csinálni kb 5 év múlva, ha akkor sem sikerül?


Nőlj fel kérlek és ne viselkedj úgy mint egy lány!

2015. szept. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem jó a prosti.Ha egy prostival vesztem el,az azért nem jó,mert nem érzem azt tőle,hogy végre megtört a jég,szereztem egy lányt,akit megdugtam.Nem a pénzem szerte,Én.

Ugyanugy egy senkinek érezném magam.Sőt,még szánalmasabb lenne a helyzet.


Próbálkozok én,de esélyt sem adnak.

Viselkedés,intelligencia?

Nem csak okos és értelmes lányok léteznek,viszont minf felszínesek,sokat akarnak.Még a kövér,csúnya lányok is elhajtanak.

Amúgy meg buta sem vagyok.

2015. szept. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!